رئیس هیأت‌مدیره و مدیرعامل مپنا در بازدید از فولاد مبارکه:همکاری‌های مشترک مپنا و فولاد مبارکه منافع عمومی دربر خواهد داشت
رئیس هیأت‌مدیره و مدیرعامل گروه مپنا با اشاره به همکاری‌های مشترک این شرکت با فولاد مبارکه در زمینه‌های مختلف به ویژه در حوزه انرژی گفت: همکاری‌های مشترک مپنا و فولاد مبارکه، منافع عمومی دربر خواهد داشت.

به گزارش  چیلان ،عباس علی‌آبادی رئیس هیأت‌مدیره و مدیرعامل گروه مپنا در بازدید از شرکت فولاد مبارکه با بیان این که فولاد مبارکه یک ثروت ملی و زیرساخت توسعه کشور محسوب می‌شود، اظهار کرد: صنعت فولاد به عنوان یکی از اساسی‌ترین عناصر صنعت هر کشور است.

وی در ادامه افزود: اساساً کشورهایی که دارای فناوری تولید فولاد هستند، می‌توانند مدعی پیشرفت و توسعه باشند؛ خوشبختانه در کشور ما از صنعت فولاد به خوبی صیانت شده و این صنعت در مسیر درستی حفظ گردیده و توسعه و بهبود پیدا کرده است.

رئیس هیأت‌مدیره مپنا با اشاره به همکاری‌های مشترک این شرکت با فولاد مبارکه در زمینه‌های مختلف به ویژه در حوزه انرژی خاطرنشان کرد: همکاری‌های مشترک مپنا و فولاد مبارکه، منافع عمومی دربر خواهد داشت.

وی تأمین انرژی پایدار به ویژه برق را از مهم‌ترین اقدام مشترک مپنا و فولاد مبارکه دانست و اذعان داشت: صنعت فولاد، صنعتی حساس و پیچیده است و راه حل‌های مؤثری برای تأمین انرژی این صنعت در کشور وجود دارد که شرکت مپنا، آمادگی لازم برای هرگونه همکاری مشترک در راستای تحقق این مهم و ارتقای بهره‌وری صنایع فولادی کشور را دارد.

2

تاریخ انتشار : ۲۷ دی ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۱
شناسه مطلب : 40574
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی