تندیس واحد نمونه صنعتی و‌ کارگر نمونه صنعتی در جشنواره امتنان به شرکت فولاد خوزستان رسید
به همت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، آیین تجلیل از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه خوزستان برگزار شد و تندیس واحد نمونه صنعتی و‌ کارگر نمونه صنعتی در جشنواره امتنان به شرکت فولاد خوزستان اهدا شد.

به گزارش  چیلان ، همزمان با دهه مبارک فجر،‌‌ سی و سومین جشنواره امتنان با حضور رضا نجاتی معاون سیاسی و رضا فتوحی معاون اقتصادی استاندار، ارسلان غمگین مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل فولاد خوزستان در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی و جمعی از مدیران عامل شرکت ها و سازمان ها و کارگران نمونه استان خوزستان در سالن همایش های ساختمان شهید دقایقی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان در این همایش گفت: انگیزه بخشی، اعتماد آفرینی و ترویج روح صداقت و همدلی در جامعه کار و توجه بیشتر به مسائل جامعه، نیازها و انتظارات قشر کارگری، ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار و نقش آفرینی و تاثیرگذاری نخبگان جامعه کار و تلاش در روند توسعه از جمله اهداف برگزاری جشنواره امتنان است.

ارسلان غمگین افزود: این جشنواره هر ساله با هدف تجلیل از کارگران، گروه‌های کاری و واحد‌های نمونه و به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و در دو مرحله استانی و کشوری و در سه بخش: صنعت، خدمات و کشاورزی انجام می‌شود.

رضا نجاتی معاون سیاسی استاندار خوزستان در این مراسم گفت: کشورهای در حال توسعه در چندین شاخص پیشرو هستند و یکی از شاخص ها بحث تولید است.

وی گفت: شاخص ترین و محوری ترین موضوع در پیشرفت یک جامعه، نیروی انسانی می باشد و باید نگاه ویژه به حوزه منابع انسانی داشته باشیم.

در ادامه رضا فتوحی معاون اقتصادی استاندار خوزستان اظهار داشت: خوزستان دارای پتانسیل بسیار بالا و سرزمین فرصت هاست و باید در جهت جهش تولید اقدامات بیشتری با نوآوری های جدید انجام دهیم.

گزارش خبرنگار ما حاکی است، در پایان این همایش دکتر علیرضا مخبر دزفولی به نمایندگی از مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان تندیس واحد نمونه استان خوزستان را از مسئولان همایش دریافت نمود.

گفتنی است، حسن کاوسی بلوطکی از کارکنان شرکت فولاد خوزستان نیز تندیس کارگر نمونه در بخش صنعت را در این جشنواره دریافت نمود.

2

تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ماه ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۴
شناسه مطلب : 40951
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی