مدیرعامل فولادهرمزگان: محدودیت‌های انرژی تاثیری بر روند تولید فولاد هرمزگان نگذاشت
عطاالله معروفخانی، مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در آیین عملیات اجرایی پروژه‌های توسعه‌ای این شرکت گفت: حمایت‌های استاندار هرمزگان و نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس و نماینده مردم هرمزگان در مجلس یازدهم باعث شد تا به رغم سختی ها، محدودیت‌های انرژی، اعم از برق و گاز تاثیری بر روند رو به رشد تولید در فولاد هرمزگان نداشته باشد.

به گزارش  چیلان ،همزمان با چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، آیین عملیات اجرایی پروژه‌های توسعه‌ای فولاد هرمزگان با حضور مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، مدیر روابط عمومی این شرکت، مدیرعامل فولاد هرمزگان، استاندار هرمزگان، نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و مسئولان استانی برگزار شد.

عطاالله معروفخانی، مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در این آیین اظهار کرد: حمایت‌های استاندار هرمزگان و نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس و نماینده مردم هرمزگان در مجلس یازدهم باعث شد تا به رغم سختی ها، محدودیت‌های انرژی، اعم از برق و گاز تاثیری بر روند رو به رشد تولید در فولاد هرمزگان نداشته باشد.

وی با اشاره به اینکه عملکرد یازده ماهه فولاد هرمزگان نشان می‌دهد که در راستای تحقق شعار سال گام برمی‌دارد، بیان کرد: کارکنان شرکت فولاد هرمزگان و به ویژه کارگران این شرکت در شرایط نامساعد آب و هوایی برای دستیابی به رکوردهای تولید تلاش می‌کنند که از زحمات آنها تشکر می‌کنم.

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با تاکید بر حمایت مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه از طرح‎‌های توسعه‌ای فولاد هرمزگان، تصریح کرد: امروز شاهد احداث مدول سوم تولید آهن اسفنجی با ظرفیت ۹۰۰ هزار تن در سال، احداث واحد دوم تولید گازهای صنعتی با ظرفیت ۱۰ هزار نرمال مترمکعب بر ساعت اکسیژن، احداث سیلوهای ذخیره آهن اسفنجی با ظرفیت ۲۸ هزار تن و احداث مگامدول احیا مستقیم شرکت سیمین هرمز با ظرفیت یک میلیون و ۷۰۰ هزار تن در شرکت فولاد هرمزگان هستیم و حمایت مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه از این طرح‌ها تقدیر می‌کنیم.

وی به این موضوع که شرکت فولاد هرمزگان یکی از پیشرفته‌ترین صنایع فولادی کشور است، تاکید کرد و افزود: توسعه زیرساخت‌های کشور از اهداف شرکت فولاد مبارکه است و طرح‌های توسعه‌ای که امروز در شرکت فولاد هرمزگان به بهره‌برداری رسید به رفع محرومیت در استان هرمزگان یاری می‌رساند.

2

تاریخ انتشار : ۲۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۷
شناسه مطلب : 41060
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی