مهندس رخصتی:برنامه ذوب آهن برای سال آینده عبور از ۳ میلیون تن تولید است
ذوب آهن اصفهان با عبور از رکورد تولید ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تن ، که در سال ۱۳۹۳ ثبت شد ، در آستانه ثبت رکورد جدیدی در تولید سالانه است که حدود ۲ میلیون و ۷۶۰ هزار تن است.

به گزارش  چیلان ،مهندس ایرج رخصتی سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن اصفهان چهارشنبه ۲۵ اسفندماه در گفتگوی ویژه خبری سیمای اصفهان ضمن بیان این مطلب گفت : این مجتمع عظیم صنعتی پس از نیم قرن تولید ، نه تنها بالاترین تولید سالانه خود را ثبت می کند بلکه در تمام تولیدات اصلی از جمله آگلومره ، کک و فولادخام به رکوردهای خوبی رسیده است.

مهندس رخصتی گفت : بهبود شرایط ذوب آهن با وجود مشکلات ناشی از تحریم ، کمبود آب و…  نشان داد که با برنامه ریزی مناسب می توان تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد .
وی با اشاره به اینکه اتحاد وهمدلی تلاشگران ذوب آهن این موفقیت ها را رقم زده است ، اظهار داشت : با وجود مشکلات ناشی از تحریم و محدودیت های بین المللی ، این شرکت موفق شد در ۱۱ ماهه ابتدای سال جاری از مرز صادرات یک میلیون تن عبور کند که موفقیت قابل توجهی است.
سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن پروژه های کاهش مصرف آب و پروژه های زیست محیطی را از جمله اولویت های اصلی این مجتمع عظیم صنعتی دانست و گفت : امیدوارم نتایج این اقدامات در بهبود شرایط شرکت مشهود باشد .
مهندس رخصتی ، برنامه اصلی این شرکت برای سال آینده را عبور از ۳ میلیون تن تولید ذکرکرد و گفت : همت کارکنان شرکت در ثبت رکوردهای اخیر نشان داد ، عبور از ۳ میلیون تن تولید برای این شرکت امکان پذیر است.
وی با اشاره به دریافت گواهینامه کرز برای صادرات محصولات به انگلستان و خاورمیانه و تمدید گواهینامهCE  گفت :  در صادرات پتانسیل مناسبی برای دست یابی به بازارهای بیشتر داریم و برنامه ریزی خوبی برای این موضوع صورت گرفته که نتایج آن در سال آینده ملموس خواهد بود.
سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن اصفهان از زحمات تلاشگران این شرکت قدردانی کرد و گفت : تلاشگران و خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان مطمئن باشند که این مجتمع عظیم صنعتی با همت آنها مسیر شکوفایی را در پیش گرفته است و نام غرور انگیز ذوب آهن ، موجب افتخار تمام ذوب آهنی خواهد بود.

2

تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۴
شناسه مطلب : 41583
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی