رخصتی:اولویت ذوب آهن اصفهان دستیابی به تولید ۳.۶ میلیون تن در سال است
همایش دیدار عیدانه مدیرعامل با معاونین، مدیران و سرپرستان حوزه های مختلف شرکت دوشنبه ۱۵ فروردین ماه در تالار آهن روابط عمومی برگزار شد .

به گزارش  چیلان ،مهندس ایرج رخصتی در این همایش، ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و ماه مبارک رمضان از تلاش و همراهی تمام تلاشگران ذوب آهن اصفهان در سال گذشته که به ویژه منجر به رقم خوردن رکوردهای تولید در ماه های پایانی شد، قدردانی نمود و اظهار داشت: امسال با رویکردهای جدید و برنامه ریزی های صورت گرفته، فرصت خوبی برای رقم زدن شکوفایی ذوب آهن اصفهان فراهم شده که قطعاً با همدلی و همراهی تلاشگران شرکت، محقق می شود.

وی افزود: سال جاری به تدبیر مقام معظم رهبری با عنوان، «تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین» نامگذاری شده و ذوب آهن اصفهان اقدامات مختلفی در این راستا آغاز کرده است که به ویژه در شرایط تحریم، می تواند در تبدیل بسیاری تهدیدها به فرصت، اثرگذار باشد.

سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن، تمرکز بر افزایش تولید محصولات کیفی، پویایی و پایداری تولید با افزایش توان رقابت، توسعه شایسته سالاری و بسترسازی رشد و ارتقای نخبگان و صاحبان ایده، افزایش هم افزایی و جلوگیری از اتلاف منابع در جهت کاهش قیمت تمام شده و تقویت و توسعه فرهنگ سازمانی را  برخی الزامات تحقق شعار سال در شرکت معرفی نمود و افزود: در سال جاری، تولیدات مهم و با ارزش افزوده بسیار بالا در برنامه شرکت قرار دارد که می تواند سودآوری مناسبی داشته باشد و قطعاً در این مسیر با جدیت عمل خواهد شد.

مهندس رخصتی، اعتبار و برند شرکت در بازارهای داخلی و بین المللی، وجود زنجیره کامل تولید، وجود نیروگاه های داخلی و وجود نیروی انسانی متخصص و مجرب را از جمله نقاط قوت شرکت دانست و گفت: تامین پایدار و اقتصادی مواد اولیه طی سال های اخیر با مشکلاتی مواجه بوده که تبدیل به چالش اصلی شرکت شد اما خوشبختانه با تلاش تمام همکاران در رده های مختلف و اتخاذ رویکردهای جدید، گشایش های قابل توجهی در تامین مواد اولیه صورت گرفته است که می تواند برنامه اصلی امسال برای افزایش تولید را محقق سازد .

وی بر مدیریت اثربخش طرح های توسعه شرکت تاکید کرد و افزود: باید با تمام توان، پروژه PCI را به طور کامل به بهره برداری برسانیم و پروژه هایی که جهت دست یابی به ظرفیت تولید ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تن باید اجرا شود در اولویت قرار گیرند .

مهندس رخصتی در بخشی از سخنان خود بر هم افزایی با شرکت های تابعه شستا نیز تاکید کرد و گفت: این هم افزایی در مجموع، منافع ۴۰ میلیون ایرانی که بیمه شده سازمان تامین اجتماعی هستند را نیز تامین می کند .

آیت الله رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی شرکت نیز در ابتدای این همایش، ضمن تبریک آغاز سال جدید و فرارسیدن ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: روزه داری هم سلامت جسم و هم سلامت روح انسان را در پی دارد که این برکات حاصل رشد تقوای الهی در فرد روزه دار است .
وی افزود: امروز در بسیاری از کشورهای دنیا به تاثیر روزه در درمان پی برده اند و برای بسیاری بیماری ها، روزه درمانی تجویز می شود که اثرات بسیار خوبی دارد .

آیت الله رهبر ابراز امیدواری نمود که سال جدید که با ماه پرخیر و برکت رمضان آغاز شده است، برای تلاشگران ذوب آهن اصفهان، سالی سرشار از موفقیت باشد .

در بخشی از این همایش، گزارش تصویری عملکرد حوزه های مختلف شرکت از زبان معاونین شرکت که توسط روابط عمومی تهیه گردید، پخش شد .

2

تاریخ انتشار : ۱۶ فروردین ماه ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۱
شناسه مطلب : 41673
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی