چهارمین رویداد جایزه مسئولیت اجتماعی و پایداری بنگاه‌های اقتصادی
چهارمین رویداد جایزه مسئولیت اجتماعی و پایداری بنگاه‌های اقتصادی، شامگاه شنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد

به گزارش  چیلان ، چهارمین دوره جایزه مسئولیت اجتماعی و پایداری بنگاه‌های اقتصادی، با حضور هفتاد شرکت و بنگاه بزرگ اقتصادی، ۳۱ اردیبهشت ماه در مرکز مایش های بین‌المللی صدا و سیما در تهران برگزار شد.

این رویداد در سال «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» برای ارج نهادن به کسب و کارهای مسئولانه و با حضور مدیران نهادهای دولتی و خصوصی، نمایندگان انجمن‌های علمی و صنفی کشور، معاونین وزرای صمت و اقتصاد و دارایی و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این همایش چهارمین جایزه مسؤلیت اجتماعی و پایداری بنگاه های اقتصادی تندیس طلایی به دکتر علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیر عامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی به نمایندگی از مهندس امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان اهدا شد.

همچنین شرکت فولاد مبارکه در چهارمین رویداد جایزه مسئولیت اجتماعی و پایداری بنگاه‌های اقتصادی که در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، رتبه برتر مسئولیت‌های اجتماعی در میان بنگاه‌های اقتصادی کشور را از آن خود کرد.

 

2

تاریخ انتشار : ۱ خرداد ماه ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۴
شناسه مطلب : 42354
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی