صادرات نخستین محموله میلگرد به جمهوری چک
معاون فروش فولاد خراسان گفت: این شرکت سال گذشته با ثبت بیشترین میزان معامله میلگرد در بورس کالا از شرکت‌های برتر بورسی و امسال نیز اولین صادرکننده محصولات فولادی به ویژه میلگرد به جمهوری چک در اروپا شناخته شد.

به گزارش  چیلان ،حسین بختیاری در رابطه با فعالیت‌های کارخانه فولاد خراسان گفت: فولاد خراسان در سال ۱۴۰۰ یکی از شرکت‌های برتر بورسی بود که توانست بیشترین معاملات بورسی میلگرد ر ا از آن خود کند و رکورد دار فروش میلگرد در بورس کالا شود.

وی ادامه داد: شرکت فولاد خراسان بیش از ۷۰ درصد از عرضه‌های خود را در بورس کالا معامله کرد در حالیکه نسبت حجم معامله به حجم عرضه محصولات به صورت میانگین ۲۵ تا ۳۵ درصد بود و به این ترتیب فولاد خراسان بیشترین معاملات میلگرد را در بورس کالا داشت.

معاون فروش فولاد خراسان همچنین از صادرات اولین محموله آزمایشی این شرکت خبر داد و گفت: جمهوری چک در ابتدای سال جاری اولین محموله صادراتی ما را خریداری کرد که این تقاضا در نوع خود برای فولاد خراسان خبر مسرت‌بخشی بود.

بختیاری افزود: محصولات فولادی تولیدکنندگان ایرانی کمتر به اروپا صادر می‌شود و این اولین بار است که فولاد خراسان موفق به صادرات محصولات فولادی بویژه میلگرد به یک کشور اروپایی شده است و امیدواریم این صادرات فتح بابی برای صادرات محصولات فولادی دیگر تولیدکنندگان فولادی به اروپا باشد.

2

تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵
منبع : فولادبان
شناسه مطلب : 42566
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی