فراخوان: تجدید آگهی مناقصه عمومی یک مرحله‌ای: ساخت قطعات یدکی فولاد شادگان با فرآیند ماشین ابزار مورد نیاز سه ساله
شرکت صنعت فولاد شادگان در نظر دارد ساخت قطعات یدکی با فرآیند ماشین ابزار مورد نیاز سه ساله سایت خود را از طریق شرکت‌های واجد صلاحیت و دارای حداقل 3 (سه) سال سابقه کار مرتبط با شرط احداث کارگاه ساخت در شهرستان شادگان به روش مناقصه عمومی یک مرحله‌ای با شرایط ذیل تأمین نماید.

شرکت صنعت فولاد شادگان در نظر دارد ساخت قطعات یدکی با فرآیند ماشین ابزار مورد نیاز سه ساله سایت خود را از طریق شرکت‌های واجد صلاحیت و دارای حداقل۳ (سه) سال سابقه کار مرتبط با شرط احداث کارگاه ساخت در شهرستان شادگان به روش مناقصه عمومی یک مرحله‌ای با شرایط ذیل تأمین نماید.

تهیه و خرید اسناد مناقصه:

متقاضیان شرکت در مناقصه مذکور می‌بایست جهت دریافت اسناد مناقصه، نامه درخواست که شماره و موضوع مناقصه در آن قید شده باشد را به آدرس: شادگان، کیلومتر ۱۰ جاده سربندر- آبادان کد پستی۷۱۱۱۲-۶۴۳۳۱ شماره تلفن ۵۲۲۳۴۷۴۲-۰۶۱ به واحد امور حقوقی و قراردادهای شرکت ( اتاق ۱۳) مراجعه و اسناد مناقصه را دریافت نمایند یا درخواست دریافت الکترونیکی اسناد را به شماره واتساپ ۰۹۳۷۶۵۸۹۰۰۱ ارسال نمایند.

ضمناً؛ در جهت شفاف‌سازی موضوع مناقصه، پاسخ به ابهامات و نحوه‌ی اجرای قرارداد جلسه توجیهی در تاریخ۲۲/۰۴/۱۴۰۱ساعت۱۱:۰۰در محل سالن کنفرانس شرکت صنعت فولاد شادگان برگزار می‌گردد.

لازم به ذکر است؛ در صورت تمایل مناقصه‌گران به شرکت در جلسه بصورت آنلاین، می‌بایست قبلاً نامه اعلام آمادگی به شماره واتساپ فوق‌الذکر ارسال تا لینک جلسه آن را دریافت نمائید.

شایان ذکر آنکه هر یک از مناقصه‌گران باید پاکت مهر و موم شده حاوی پاکات (الف، ب و ج) که بر اساس شرایط مندرج در اسناد مناقصه تهیه و بصورت مجزا مهر و موم شده را در مهلت زمانی مندرج در جدول زیر تحویل نمایند.

ردیف شماره مناقصه موضوع مناقصه مهلت دریافت اسناد مناقصه مهلت زمانی ارائه پیشنهاد قیمت مبلغ ضمانتنامه شرکت در مناقصه
۱ ۲۱۲۲۳۲ ساخت قطعات یدکی با فرآیند ماشین ابزار مورد نیاز سایت فولاد شادگان ۲۰/۰۴/۱۴۰۱ ۲۹/۰۴/۱۴۰۱ ۲.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال
۲ ۲۱۲۲۲۱ ساخت قطعات یدکی با فرآیند ورق کاری مورد نیاز سایت احیاء فولاد شادگان ۲.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال

هزینه آگهی به عهده برنده مناقصه می‌باشد.

  روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان

شادگان 6

2

تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷
شناسه مطلب : 42990
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.