معاون بهره‌برداری فولاد سنگان اعلام کرد:رشد ۹۰ درصدی تولید کنسانتره و ۱۴ درصدی گندله در فولاد سنگان
معاون بهره‌برداری شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان از رشد 90 درصدی تولید کنسانتره و 14 درصدی گندله تا پایان آبان 1401 خبر داد و گفت: کارکنان بلندهمت این شرکت در ادامه روند روبه‌رشد تولید کمی و کیفی با ثبت رکوردهای متعدد، برای دست‌یابی به ظرفیت تولید نامی 5 میلیون تن گندله تلاش می‌کنند.

به گزارش  چیلان ،سید علی شمسی‌نیا با بیان اینکه امسال رکوردهای تولید قابل‌توجهی در واحدهای گندله و کنسانتره به ثبت رسیده، ادامه داد: کارخانه گندله‌سازی این شرکت با بیش از ۲۰ درصد از ظرفیت نامی خود فعالیت داشته و تولید در کارخانه کنسانتره‌سازی نیز علی‌رغم وجود مشکلات جاری، از ظرفیت اسمی عبور کرده است.

رشد تولید در سایه همدلی، همکاری و ثبت رکوردهای جدید
وی با اشاره به روند رو‌به‌رشد تولید در این شرکت عنوان کرد: فولاد سنگان در شش ماه نخست سال با وجود مشکلات ناشی از قطعی برق و چالش‌های متأثر از آن، موفق به تولید بیش از ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تن گندله شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل، رشد بیش از ۱۴ درصدی داشته است. مطمئنا این رشد تولید در سایه همدلی و همکاری و تلاش برای دست‌یابی به رکوردهای جدید محقق شده است.

شمسی‌نیا اضافه کرد: همکاران توانمند و جهادگر شرکت موفق به ثبت سه رکورد تولید ماهانه گندله شدند که نتیجه این کار گروهی تولید بیش از ۵۸۰ هزار تن گندله در شهریورماه بود. این در حالی است که بیشترین میزان رشد تولید ماهانه در شش‌ماهه اول سال در تیرماه به دست آمد که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰۲ درصد افزایش داشته است. ضمن اینکه بالاترین رکورد تولید روزانه گندله نیز به ۲۰ هزار و ۴۰۰ تن رسیده است.

فولاد سنگان به‌عنوان عضوی از گروه پرافتخار فولاد مبارکه
شمسی‌نیا خاطرنشان کرد: فولاد سنگان به‌عنوان عضوی از گروه پرافتخار فولاد مبارکه و تأمین‌کننده بخشی از گندله شرکت فولاد مبارکه با همت تلاشگرانش توانست طی ۸ ماه اول سال جاری در تولید کنسانتره و گندله به ترتیب به رشد ۹۰ و ۱۴ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل دست یابد که این مهم فقط با همت و تلاش کارکنان جهادگر و پشتیبانی و همراهی مدیریت ارشد این شرکت محقق گردیده است.

به گفته معاون بهره‌برداری شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان، مدیریت و کارکنان این شرکت بر این باورند که می‌توانند در سال «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» برای نخستین بار پس از بهره‌برداری به تولید ۵ میلیون تن گندله دست یابند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از رشد تولید در آبان‌ماه خبر داد و گفت: با تلاش جمعی همکاران در آبان‌ماه نیز با تولید بیش از ۲۴۵ هزار تن کنسانتره، شاهد رشد بیش از ۵۰ درصدی نسبت به مشابه سال قبل (حدود ۱۷۱ هزار تن) بودیم.

شمسی‌نیا خاطرنشان کرد: روند تولید در کارخانه گندله‌سازی نیز با تولید بیش از ۴۷۱ هزار تن در آبان‌ماه همراه بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل (۴۶۵ هزار تن) رشد حدود ۱.۵ درصدی داشته است.

وی در بخش پایانی سخنان خود اظهار امیدواری کرد با اتکا بر الطاف الهی و تلاش همکاران، شاهد دست‌یابی به موفقیت‌ها و اعتلای روزافزون شرکت و صنعت فولاد کشور باشیم.

2

تاریخ انتشار : ۸ آذر ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۵
شناسه مطلب : 45652
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی