فولاد مبارکه «جایزه روابط عمومی برتر» کشور را دریافت کرد
شرکت فولاد مبارکه جایزه روابط عمومی برتر کشور را از نوزدهمین دوره جشنواره برترین‌های روابط‌عمومی ایران به دست آورد و با دریافت ۲ تندیس و لوح افتخار به‌عنوان روابط عمومی برتر کشور مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش  چیلان ،هجدهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط‌عمومی‌ها و نوزدهمین دوره جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران بیست‌ودوم آذر طی دو نوبت صبح و بعدازظهر با حضور معاون صنایع‌دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی (مراسم صبح) و علی سلاجقه معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست (مراسم بعدازظهر) و مدیران روابط عمومی‌ها و دستگاه‌های مختلف کشور در سالن بین‌المللی صداوسیما برگزار شد.

در این مراسم شرکت فولاد مبارکه «جایزه روابط عمومی برتر» کشور را از نوزدهمین دوره جشنواره برترین‌های روابط‌عمومی ایران به دست آورد و توانست در زمینه «ارتباطات رسانه‌ای» و «برنامه‌ریزی ارتباطی و پیوست ارتباطی» ۲ لوح تقدیر دریافت کند.

 همچنین در این مراسم گروه فولاد مبارکه هم خوش درخشیدند و از روابط عمومی شرکت‌های فولاد سنگان، فولاد هرمزگان، فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری و گروه سرمایه‌گذاری توکا فولاد تجلیل به عمل آمد.

2

تاریخ انتشار : ۲۷ آذر ماه ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۴
شناسه مطلب : 46224
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی