چهاردهمین جلسه کمیته راهبری شرکت فولاد خوزستان برگزار شد
، چهاردهمین جلسه کمیته راهبری با حضور مدیرعامل، قائم مقامان مدیرعامل در حوزه بهره‌برداری و توسعه و امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی و جمعی از معاونان، مدیران و روسای شرکت فولاد خوزستان برگزار شد.

به گزارش  چیلان ،در جلسه یاد شده، مرور معیار رهبری، اظهارنامه تعالی سازمانی و نکات کلیدی آن و حضور موثر در ازریابی تعالی سازمانی پیش رو و همچنین مصوبات صورت‌جلسات پیشین و ارائه گزارش وضعیت ایمنی مورد بررسی قرار گرفت.

امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در این جلسه گفت: مشتری مداری یکی از اصول بازار است. فولاد خوزستان همواره مشتری مداری و پاسخ به نیاز مشتریان را در اولویت قرار داده است.

وی گفت: محدودیت گازی به نسبت سال گذشته یک ماه زودتر اعمال شد. ۶۵۰ میلیون متر مکعب گاز در مصرف خانگی استفاده می شود، در حالی که در شرکت فولاد خوزستان، روزانه ۱۵ تا ۲۰ متر مکعب گاز در روز مصرف می شود. با توجه به شرایط محدودیت گاز، سه مدول و دو کوره متوقف شده‌اند.

وی گفت: در حوزه تولید شمش، با عرضه شمش به شرکت‌های نوردی، پیشرفت خوبی اتفاق افتاده است.

ابراهیمی افزود: با اتفاقات بازار جهانی، تولید شمش بلوم و بیلت مناسب‌تر از تولید اسلب است. اگر محدودیت‌های برقی اتفاق بیفتد، تولید کوره‌ها تحت تاثیر قرار گرفته و کاهش می‌یابد. در حوزه انرژی، راه‌اندازی سریعتر نیروگاه برق برای شرکت امری حیاتی است.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: شرکت فولاد خوزستان آمادگی کامل جهت حضور ارزیابان جایزه ملی تعالی سازمانی را دارد.

گفتنی است، جلسه یادشده روز چهارشنبه ۳۰ آذرماه ۱۴۰۱ در سالن کنفرانس ساختمان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شرکت فولاد خوزستان برگزار شد.

2

تاریخ انتشار : ۱ دی ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹
شناسه مطلب : 46323
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی