توسط دبیر انجمن فولاد: جزئیات ۶ پنل تخصصی در جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران اعلام شد
سید رسول خلیفه سلطانی دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، پنل های تخصصی در چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران را اعلام کرد و گفت: در طول سه روز برگزاری این رویداد ویژه، ۶ پنل تخصصی با حضور معاونت های وزارت، مدیران بومی سازی، انجمن های تخصصی و دیگر صاحبنظران و متخصصان خواهیم داشت.

به گزارش  چیلان ،سید رسول خلیفه سلطانی دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، پنل های تخصصی در چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران را اعلام کرد و گفت: در طول سه روز برگزاری این رویداد ویژه، ۶ پنل تخصصی با حضور معاونت های وزارت، مدیران بومی سازی، انجمن های تخصصی و دیگر صاحبنظران و متخصصان خواهیم داشت.

خلیفه سلطانی توضیح داد: پنل فرصت های زیست بوم ” فناوری و نوآوری” در رفع نیازمندی های بومی سازی و توسعه تکنولوژی در زنجیره معدن و فولاد کشور، سه شنبه هفته جاری ۲۰ دی ماه، در جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد برگزار خواهد شد.

وی افزود: هم اندیشی چالش‌محور تولیدکنندگان، سازندگان داخلی و شرکت های دانش بنیان با شرکت های زنجیره آهن و فولاد با حضور مدیران بومی سازی و توسعه تکنولوژی شرکت های زنجیره آهن و فولاد نیز در پنج شنبه هفته جاری ۲۳ دی ماه، در نمایشگاه فولاد اجرا می گردد.

به گفته دبیر جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، ۴ پنل تخصصی در روز چهارشنبه هفته جاری ۲۲ دی ماه از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ در محل برگزاری جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد در هتل المپیک تهران برگزار می شود که عبارت است از:
۱)‌ توانمندی و چالش های بهره گیری از قانون استفاده حداکثری از تولید داخل ( سامانه توان ایران )، ۲)‌ بهم رسانی نیازهای زنجیره آهن و فولاد با توانمندی تولیدکنندگان، سازندگان و شرکت های دانش بنیان در سامانه جامع کسب وکار کارلینک، ۳)‌ابعاد بومی سازی نسوزها در زنجیره آهن و فولاد کشور و ۴)‌ فرصت های پیش بینی شده در برنامه های توسعه صنایع کوچک کشور.

شایان ذکر است، چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد با رویکرد بومی‌سازی، افزایش توان ساخت داخل و توسعه تکنولوژی، با حضور و مشارکت هلدینگ‌ها و شرکت‌های بزرگ فولادی و معدنی در کنار شرکت‌های دانش بنیان و سازندگان مطرح داخلی، از ۲۰ تا ۲۲ دی ماه سال جاری در هتل المپیک تهران برگزار می شود.

جشنواره فولاد 2

2

تاریخ انتشار : ۱۸ دی ماه ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۷
شناسه مطلب : 46626
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.