ورق در بورس کالا «هم قیمت» بازار شدمعاملات ورق گرم فولاد مبارکه در بورس کالا تایید شد + نمودار تحلیلی
دوشنبه 10 بهمن ماه 1401، بورس کالا میزبان عرضه 337 هزار تن ورق گرم فولاد مبارکه بود که با تقاضای 407 تنی ثبت شده برای این محصول، صد در صد این عرضه مورد معامله قرار گرفت.

به گزارش  چیلان ،دوشنبه ۱۰ بهمن ماه ۱۴۰۱، بورس کالا میزبان عرضه ۳۳۷ هزار تن ورق گرم فولاد مبارکه بود که با تقاضای ۴۰۷ تنی ثبت شده برای این محصول، صد در صد این عرضه مورد معامله قرار گرفت.

قیمت پایه عرضه ورق گرم در روز جاری ۱۸۶۸۹ تومان برای هر کیلو اعلام شده بود که با رقابت ۴۴ درصدی صورت گرفته، قیمت میانگین موزون ورق گرم فولاد مبارکه در بورس کالا به مرز ۲۷ هزار تومان (۲۶۹۱۵ تومان) در هر کیلو رسید که تقریبا معادل قیمت بازار این محصول است.

خلاصه تحلیل  چیلان : میانگین قیمت کشف شده قبلی برای ورق گرم فولاد مبارکه در حدود ۲۳۱۰۰ تومان در هر کیلو بود که افزایش قیمت در عرضه امروز به دلیل اعتباری بودن این عرضه ارزیابی می شود. تاریخ تحویل ورق گرم معامله شده امروز، پایان فروردین سال آینده یعنی حدود ۳ ماه دیگر است و خریداران، تورم انتظاری در کنار محاسبات مالی اعتبارات اسنادی مربوط به معاملات امروز را در برآوردهای قیمتی خود لحاظ نموده اند.

photo ۲۰۲۳ ۰۱ ۳۰ ۱۷ ۲۰ ۴۳

2

تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ماه ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۳۷
شناسه مطلب : 47428
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی