مسائل مهم صنعت فولاد توسط چیلان بررسی شدشماره ۱۰۶ مجله چیلان در «زمستان سخت فولاد» منتشر شد
شماره بهمن‌ماه مجله تخصصی چیلان به بررسی ابعاد چالش انرژی در صنعت فولاد پرداخته است. علاوه بر مصاحبه‌ها، گزارش‌ها و دیدگاه مدیران در خصوص این چالش، «وضعیت گاز مورد نیاز» صنایع فولادی بر اساس پایش طرح جامع فولاد کشور سال 1401 بخشی از پرونده چالش انرژی در شماره جدید چیلان است.

به گزارش  چیلان ، شماره بهمن‌ماه مجله تخصصی  چیلان  به بررسی ابعاد چالش انرژی در صنعت فولاد پرداخته است. علاوه بر مصاحبه‌ها، گزارش‌ها و دیدگاه مدیران در خصوص این چالش، «وضعیت گاز مورد نیاز» صنایع فولادی بر اساس پایش طرح جامع فولاد کشور سال ۱۴۰۱ بخشی از پرونده چالش انرژی در شماره جدید  چیلان  است.

روایت آماری  چیلان  از تولید، واردات، صادرات و مصرف فولاد ایران، بررسی مقایسه‌ای عملکرد تولید، فروش و سودآوری شرکت‌های زنجیره آهن و فولاد، گزارش تحلیلی از معاملات ۱۰ ماهه فولادی در بورس کالا و گزارش‌ها، تحلیل‌ها و گفت و گوهای ویژه با مدیرعامل‌ شرکت های فولاد مبارکه، فولاد خوزستان، فولاد هرمزگان، فولاد شادگان، فولاد سنگان و ده‌ها تولیدکننده، تأمین کننده و فعال اقتصادی حوزه فولاد و صنایع معدنی، بخش دیگری از مطالب شماره جدید نشریه  چیلان  است.

photo ۲۰۲۳ ۰۲ ۰۲ ۰۳ ۲۰ ۱۹

2

تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۲
شناسه مطلب : 47470
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی