استخدام شرکت تأمین روانکار دایان
شرکت تأمین روانکار دایان در نظر دارد جهت تکمیل کادر همکاران خود افرادی را با سمت های کارشناس مهندسی فروش و کارشناس ارشد بازرگانی خارجی جذب نماید.

به گزارش  چیلان ،شرکت تأمین روانکار دایان در نظر دارد جهت تکمیل کادر همکاران خود افرادی را با سمت های کارشناس مهندسی فروش و کارشناس ارشد بازرگانی خارجی جذب نماید.

کد شغلی:

  • کارشناس مهندسی فروش: DTSE-01-2023
  • کارشناس ارشد بازرگانی خارجی: DCCM-01-2023

متقاضیان واجد شرایط میتوانند رزومه خود را با ذکر کد شغلی به آدرس ایمیل یا شماره واتساپ ذیل ارسال نمایند:

 

sandiani@dayanoilco.com

۹۳۶۵۵۱۵۸۳۸-۹۸+

روان

شرایط احراز:

دوست عزیزم و شاید همکار آینده ما در تأمین روانکار دایان، برای تغییر جایگاه و فضای کسب و کار خودت اگر به دنبال فعالیت تحت یک سمت سازمانی هستی،فرصت شغلی ما برای شما، مهندسی فروش است. لازم هست که بگم فرصت شغلی فراتر و هیجان انگیزتر از عنوانی که ذکر شده میباشد:

  • ما نیاز به شخصی داریم که نه الزاماً دارای تجربه بالا ولی دارای نگاه تخصصی،فنی مهندسی و پرسشگر در برابر مسائل شغلی در طول زمان فعالیت خود داشته باشد.
  • انعطاف پذیری در مواجه شدن با مشکلات، هیاهوی صنعتی و ارائه راه حل های منطقی با تکیه بر دانش و توانمندی تحلیل را داشته باشد.
  • نحوه همکاری ما با شما بصورت تمام وقت میباشد، شما نیاز دارید که در این فرصت شغلی اهتمام لازم را در خصوص استفاده بهینه از زمان ساعات کاری را داشته باشید و همچنین تمام تلاش خود را برای ارتقای دانش فنی، توسعه فردی و ترسیم مسیر شغلی مرتبط با کار و زندگی شخصی را بکار بگیرید. در نظر داشته باشید که این فرایند و عملکرد شما کاملا رصد خواهد شد و مسئولیت پذیری شما در تمام پارامترهای موثر موفقیت بررسی میگردد.
  • روحیه جستجوگر، ماجراجویی،علاقه به هیجان و سفرکردن در شما باید پیشتاز برای کسب هرچه بیشتر موفقیت در اولویت باشد. این بخش برای آگاهی شماست که بدانید در طول سال برنامه های متنوع بازدید از سایت و دفاتر مرکزی مشتریان ، برگزاری جلسات و غیره در کلیه صنایع فعال سازمان در هر دپارتمان به دفعات و بصورت کاملا منظم و برنامه ریزی شده انجام میگردد.
  • سوابق دانشگاهی، شغلی در این فرصت شغلی بدون تأثیر نخواهد بود، اما نیروهای جوان و مستعد که فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر کشور در مقاطع مختلف هستند و برای یک دوره ۵ ساله برنامه ای برای ارتقائ موقعیت شغلی، اجتماعی،شخصیتی و از همه مهمتر اقتصادی خود دارند، در اولویت مکانیزم جذب نیرو میباشند.
  • جنسیت به هیچ عنوان تعیین کننده نیست و برابری در سازمان ما از نقاط قوت میباشد. اما به دنبال افراد خودخواهی هستیم که اهداف شخصیشان با اهداف سازمانی ما همسو باشد ( اشتباه نکنید،تعریف از شخصیت خودخواه فردی است که روزانه به فکر توسعه مهارت های خود میباشد)
  • فعالیت تیمی خط قرمز ما میباشد، اگر گمان دارید که نمیتوانید نظر مخالف و نقد منصفانه را بپذیرید امکان همکاری مشترک با سازمان ما را نخواهید داشت.
  • شرکت ما یک سازمان بین المللی، فرامرزی با ارتباطات قوی با شرکت های مطرح بین المللی و توسعه دفاتر خارج از کشور میباشد، برخورداری از تسلط کافی در زبان خارجه در رشد جایگاه شغلی شما در شرکت ما تأثیرگذار خواهد بود.

 

2

تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵
شناسه مطلب : 47606
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی