گزارش تحلیلی چیلان از عملکرد فوق العاده آهن و فولاد ارفع در سال ۱۴۰۱مشاهده کنید: سال خوبِ «ارفع»
آهن و فولاد ارفع علیرغم محدودیت های شدید انرژی، عملکرد درخشانی را در حوزه‌های تولید و فروش تا صادرات و سودآوری در امسال به ثبت رساند. از جمله: رشد 57 درصدی فروش، رشد 40 درصدی صادرات و جهش 30 درصدی سودآوری!«ارفع» در شرایطی این سال سخت را خوب پیش برده است که خبر تعطیلی کامل خطوط تولید این شرکت در زمستان سخت فولادی‌ها روی سامانه کدال رفت و خاموشی بیش از 40 روزه کوره ذوب را تجربه کرد.

به گزارش  چیلان ،آهن و فولاد ارفع علیرغم محدودیت های شدید انرژی، عملکرد درخشانی را در حوزه‌های تولید و فروش تا صادرات و سودآوری در امسال به ثبت رساند. از جمله: رشد ۵۷ درصدی فروش، رشد ۴۰ درصدی صادرات و جهش ۳۰ درصدی سودآوری!

«ارفع» در شرایطی این سال سخت را خوب پیش برده است که خبر تعطیلی کامل خطوط تولید این شرکت در زمستان سخت فولادی‌ها روی سامانه کدال رفت و خاموشی بیش از ۴۰ روزه کوره ذوب را تجربه کرد.

به گزارش  چیلان ، ارفع علیرغم همه محدودیت ها برنامه تولید خود را به خوبی مدیریت کرد و با این عملکرد، پیش‌بینی سود خالص در محدوده ۳۵۰۰ میلیارد تومان برای #ارفع قابل دستیابی است و این یعنی رشد ۵۰ درصدی سودآوری در این سال سخت نسبت به سال گذشته!

موشن‌گرافیک تحلیلی آماری  چیلان  را در ادامه مشاهده کنید:
▫️مدت زمان مشاهده: ۵ دقیقه و ۵ ثانیه

 

2

تاریخ انتشار : ۸ اسفند ماه ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۸
شناسه مطلب : 48166
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی