مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی ایران؛عدم اکتشاف معادن در ایران، پاشنه آشیل صنعت فولاد است
مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی ایران که در پنل تخصصی کنفرانس تامین مالی پروژه های حوزه معدن و صنایع معدنی سخن می گفت عدم اکتشاف معادن در ایران را پاشنه آشیل صنعت فولاد دانست و گفت: عدم توازن در زنجیره تولید فولاد یک بیماری تاریخی است و نبود ثبات در سیاست گذاری ها چالش بزرگی برای تامین مالی است.

به گزارش  چیلان ، مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی ایران که در پنل تخصصی کنفرانس تامین مالی پروژه های حوزه معدن و صنایع معدنی سخن می گفت عدم اکتشاف معادن در ایران را پاشنه آشیل صنعت فولاد دانست و افزود: عدم توازن در زنجیره تولید فولاد یک بیماری تاریخی است و نبود ثبات در سیاست گذاری ها چالش بزرگی برای تامین مالی است.

مهندس کمال‌زاده با اشاره به شرایط بازار سرمایه پیشنهاد داد: به منظور افزایش بهره‌وری از ابزارهای مالی مورد استفاده در بازار نظیر اوراق، از روش هیبریدی استفاده شود.
وی ایجاد ثبات در نرخ بازار را موجب امنیت روانی سرمایه گذاران دانست و گفت: استفاده از روش هیبریدی اطمینان خاطری بابت تامین مواداولیه به صنایع معدنی به ویژه فولادسازان می دهد.

وی تاکید کرد، باید به سمتی حرکت کنیم که برای سرمایه گذاران سود سود آور ایجاد کنیم ولی در حال حاضر به نوعی سیستم های تامین مالی سود سوز آور دارند و بیشتر از اینکه کمک کار صنایع باشند برای این صنایع چالش زا هستند.

44 22

2

تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۴۶
شناسه مطلب : 50825
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی