موفقیت آزمایشگاه فولادسازی فولاد هرمزگان بین ۱۴ آزمایشگاه فولادسازی کشور
رئیس آزمایشگاه‌های فولادسازی و مرکزی فولاد هرمزگان گفت: شرکت فولاد هرمزگان توانست در آزمون مهارت مستقل PT (Proficiency Test) در بین 14 آزمایشگاه فولادی کشور، بهترین نتیجه را به خود اختصاص دهد.

به گزارش  چیلان ،اژدی بهرامی بیان کرد: یکی از مهم‌ترین ابزار حصول اطمینان از اندازه‌گیری‌ها و کیفیت خدمات آزمایشگاه‌ها، ارزیابی عملکرد فنی آن‌ها به شمار می‌رود. سنجیده‌ترین شکل این ارزیابی شرکت در آزمون‌های مهارت مستقل (Proficiency Test) است.

وی افزود: آزمون مهارت روشی است که در آن نتایج آزمایشگاه در مقایسه با سایر آزمایشگاه‌های مشابه، به‌وسیله مرجع بی‌طرف (PT Provider) ارزیابی می‌شود. این مرجع مستقل بر اساس الزامات استاندارد ISO-IEC17043 به مقایسه منظم نتایج یک آزمایشگاه با مقادیر اقدام تحت آزمون می‌پردازد.

رئیس آزمایشگاه‌های فولادسازی و مرکزی فولاد هرمزگان تصریح کرد: در آخرین مقایسه PT که از ۱۴ آزمایشگاه فولادی در کشور انجام شد، آزمایشگاه شرکت فولاد هرمزگان موفق شد بهترین نتیجه را در بین این آزمایشگاه‌ها کسب کند.

بهرامی در پایان از حمایت‌های معاونت تکنولوژی و توسعه، مدیریت کنترل کیفی و آزمایشگاه‌های شرکت فولاد هرمزگان و زحمات تمامی کارکنان آزمایشگاه قدردانی کرد.

2

تاریخ انتشار : ۲۵ تیر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۱
شناسه مطلب : 51663
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی