جهش ۱۳ درصدی تولید آهن اسفنجی در فولاد هرمزگان
فولاد هرمزگان به عنوان یکی از پیشگامان عرصه رشد تولید توانست تا پایان تیر ماه امسال بیش از 595 هزار تن آهن اسفنجی تولید کند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 13 درصدی را نشان می‌‌دهد.

به گزارش  چیلان ، فولاد هرمزگان به عنوان یکی از پیشگامان عرصه رشد تولید توانست تا پایان تیر ماه امسال بیش از ۵۹۵ هزار تن آهن اسفنجی تولید کند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۳ درصدی را نشان می‌‌دهد.

آهن اسفنجی به‌عنوان ماده اولیه تولید فولاد خام در شرکت فولاد هرمزگان، به‌ویژه در دو سال اخیر، از اهمیت بیشتری برخوردار شده است. یکی از عوامل افزایش حجم و سرعت تولید تختال، کیفیت آهن اسفنجی ورودی است.

برای افزایش کیفی آهن اسفنجی شرکت در دو سال گذشته اقدامات و مطالعات زیادی انجام شده است تا جایی که در سال جاری، در این زمینه بهبودها و رکوردهای ارزشمندی به ثبت رسیده است.

طبق نمودار ۱، میزان تولید آهن اسفنجی فولاد هرمزگان تا پایان تیر ماه امسال به بیش از ۵۹۵ هزار تن رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از ۶۸ هزار تن معادل ۱۳ درصد و نسبت به دو سال پیش، ۴ درصد رشد داشته است. این شرکت در چهار ماه نخست سال گذشته ۵۲۷ هزار تن آهن اسفنجی تولید کرده بود.

IMG 20230815 223306 189

2

تاریخ انتشار : ۲۵ مرداد ماه ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۰۵
شناسه مطلب : 53080
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی