بازدید مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری غدیر از مجموعه‌های فولادسازی غدیر در یزد؛بزودی و با افتتاح پروژه‌های فولاد سازی غدیر ۱/۷ میلیون تن به ظرفیت تولید فولاد کشور افزوده‌ می‌شود
دكتر مهدى عبورى مدير عامل گروه سرمايه‌گذارى غدير صبح امروز ٥ مهرماه با حضور در استان يزد از كارخانه‌فولاد‌ آلیاژی ایران و پروژه فولاد سازی یزد یک گروه سرمايه‌گذارى غدير بازديد كرد.

به گزارش  چیلان ، دکتر مهدى عبورى مدیر عامل گروه سرمایه‌گذارى غدیر صبح امروز ۵ مهرماه با حضور در استان یزد از کارخانه‌فولاد‌ آلیاژی ایران و پروژه فولاد سازی یزد یک گروه سرمایه‌گذارى غدیر بازدید کرد.

مدیر عامل گروه سرمایه‌گذارى غدیر در ابتداى این سفر در مجموعه فولاد آلیاژى یزد حاضر شد و علاوه بر بازدید از بخش‌های مختلف تولیدی این مجموعه فولادی از آخرین مراحل ساخت کارخانه فولاد یزد یک که پس از ۱۳ سال انتظار با ۹۶/۵ درصد پیشرفت در آستانه بهره‌برداری قرار گرفته است دیدار کرد و در جریان روند کار پروژه وایر قرار گرفت.

وی در جمع مدیران و مهندسان این مجموعه ضمن قدردانی از روند رو به رشد فولادسازی و آماده‌سازی کارخانه فولاد یزد یک بر ضرورت توجه به تکمیل زنجیره تولید و محصولات پایین‌دستی فولاد خواستار تدوین و تسریع برنامه‌های توسعه‌ای این مجموعه شد.

وی گفت با بهره‌برداری از پروژه فولادسازی یزد یک و غدیر غدیر نی‌ریز در سال جاری مجموعه یک میلیون و هفتصد هزار تن به ظرفیت تولید فولاد کشور اضافه می‌شود.

photo ۲۰۲۳ ۰۹ ۲۷ ۰۹ ۳۸ ۴۰

2

تاریخ انتشار : ۵ مهر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۵۴
شناسه مطلب : 54628
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی