ایران متافو ۱۴۰۲ آغاز به کار کرد
بیستمین نمایشگاه بین‌المللی متالوژی (ایران متافو) از امروز با حضور صنعتگران حوزه فولاد و متالوژی و با میزبانی صنایعی نظیر فولاد، صنایع معدنی، فلزات غیرآهنی، ریخته‌گری، ماشین‌کاری، نسوزها و... در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی آغاز به کار کرد.

به گزارش  چیلان ،بیستمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی (ایران متافو) از صبح امروز (جمعه سوم آذرماه) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی بطور رسمی، با حضور رئیس کمیسیون صنایع مجلس،  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، معاون وزیر صمت و عضو هیات مدیره نمایشگاه‌های تهران افتتاح شد و آغاز به کار کرد.

در این دوره از برگزاری متافو ١۴٠٢، صنایعی نظیر فولاد، صنایع معدنی، فلزات غیر آهنی، ریخته‌گری، ماشین‌کاری، نسوزها و… حضور دارند.

بیستمین نمایشگاه بین المللی متالوژی با مشارکت ۶۳۹ شرکت داخلی و خارجی از ٢٢ کشور خارجی آلمان، چین، ایتالیا، ژاپن، ترکیه، اسپانیا، انگلیس، فرانسه، هنگ‌کنگ، سوئیس، هند، روسیه، تایوان، کره جنوبی، جمهوری چک، امارات، اسلوونی، آفریقای جنوبی، مالزی، اتریش، آمریکا و سوئد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

این نمایشگاه با هدف بهره‌مندی حداکثری از توان و ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان، با محوریت فولاد، صنایع معدنی، فلزات غیرآهنی، مس، آلومینیوم، روی، ریخته‌گری، قالب‌سازی، ماشین‌کاری، آهنگری، نسوزها، گروه‌های صنعتی و عملیات حرارتی با حضور فعالان این حوزه از ایران، برپا شده است.

به گفته عبدالکریم جلالی- مجری این دوره از نمایشگاه ایران متافو- ۴۶۰ شرکت داخلی، قریب به ۷۰ شرکت دانش‌بنیان و ۸۸ شرکت خارجی در این دوره متافو با نمایش صنایع معدنی، فلزات غیرآهنی، فولاد، ریخته‌گری، قالب‌سازی، ماشین‌کاری، آهنگری، نسوزها، کوره‌های صنعتی و عملیات حرارتی، فولاد و سایر گروه‌های مرتبط دایر شده است.

وی اعلام کرد: تعداد شرکت‌کنندگان در نمایشگاه امسال ۳۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است و  گروه‌های اصلی نمایشگاه، آهن و فولاد هستند که به صورت گسترده حضور داشته و حضور آن‌ها همچون روال سال‌های گذشته چشمگیر است.

گفتنی است که در حاشیه این نمایشگاه که از امروز (جمعه) تا ششم آذر ماه سال‌جاری از ساعت هشت صبح تا ۱۵ در تهران دایر است، همایش‌ها و پنل‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی متعددی هم برگزار خواهد شد.

2

تاریخ انتشار : ۳ آذر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۹
شناسه مطلب : 56673
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی