تندیس زرین نوآوری برتر ایرانی سال ۱۴۰۲ به شرکت فولاد خوزستان تعلق گرفت
کامران طاهر مدیر تحقیقات و تکنولوژی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان گفت: در مراسمی به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف، تندیس نوآوری برتر ایرانی به نماینده شرکت فولاد خوزستان تقدیم شد و عماد مزینی رئیس تحقیق و توسعه به نمایندگی از این شرکت روز دوشنبه ۲۱ اسفند ماه سال جاری این تندیس را دریافت نمود.

به گزارش  چیلان ،کامران طاهر مدیر تحقیقات و تکنولوژی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان گفت: در مراسمی به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف، تندیس نوآوری برتر ایرانی به نماینده شرکت فولاد خوزستان تقدیم شد و عماد مزینی رئیس تحقیق و توسعه به نمایندگی از این شرکت روز دوشنبه ۲۱ اسفند ماه سال جاری این تندیس را دریافت نمود.

طاهر خاطر نشان کرد: این تندیس در یک ممیزی فشرده که ۱۸ بهمن ماه سال جاری صورت گرفت، برای اجرای پروژه نوآورانه بومی سازی دستگاه تصفیه گازهای سولفیدی، امتیاز حداکثری را به دلیل انجام تحقیقات سیستماتیک و غیر تصادفی دریافت نمود.

وی با تقدیر از مدیر اجرایی پروژه، خانم رویا منجزی و گروه تحقیقات فولاد خوزستان، از مدیریت و کارکنان بخش احیا که همکاری موثر در انجام پروژه داشتند، سپاسگزاری نمود.

طاهر اظهار داشت: فاز توسعه پروژه در سال آینده در دستور کار قرار گرفته است که با همکاری بهره‌برداری در ساختمان اداری احیا انجام خواهد شد.

photo 2024 03 12 22 19 58

 

2

تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۸
شناسه مطلب : 59404
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی