پیام تسلیت مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس در پی شهادت حضرت آیت الله رئیسی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
دکتر احسان دشتیانه مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس با صدور پیامی، شهادت حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران را به محضر حضرت ولیعصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران اسلامی تسلیت گفت.

به گزارش  چیلان ، دکتر احسان دشتیانه مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس با صدور پیامی، شهادت حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران را به محضر حضرت ولیعصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران اسلامی تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت صبا فولاد خلیج فارس، متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

با نهایت اندوه و تاسف، شهادت خادم الرضا و خدمتگزار صدیق مردم، حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور جهادی و مردمی و سایر همراهان ایشان از جمله دکتر حسین امیر عبداللهیان وزیر محترم امور خارجه که در راه خدمت به مردم به دیدار حق تعالی شتافتند را به محضر حضرت ولیعصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، خانواده های معظم این شهدای بزرگوار و ملت شریف ایران اسلامی تسلیت عرض می نمایم.

حضرت آیت الله رئیسی عمر با برکت خویش را در راه خدمت به مردم و انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف صرف نمود و در نهایت در این راه به درجه رفیع شهادت نائل آمد. بدون شک آثار خدمات متعدد ایشان برای همیشه در تاریخ این سرزمین ماندگار خواهد بود.

اینجانب به همراه مجموعه کارکنان شرکت صبا فولاد خلیج فارس ضمن تسلیت این ضایعه جانسوز، از درگاه خداوند متعال برای این شهدای عزیز، علو درجات و محشور شدن با اولیاء و انبیاء الهی و اهل بیت عصمت و طهارت (علیه السلام) و برای بازماندگان صبر مسئلت می نماییم.

احسان دشتیانه
مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس

2

تاریخ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۱۶
شناسه مطلب : 60464
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی