اختصاصی چیلاناولین پروژه تولید و ذخیره سازی گاز طبیعی مایع (LNG) در صنعت فولاد ایران به همت آهن و فولاد ارفع
امروز ۲۹ خردادماه ۱۴۰۲ مراسم کلنگ زنی پروژه تولید و ذخیره سازی گاز طبیعی مایع (LNG) با حضور مسئولین بلندپایه کشوری و استان یزد به همت بلند شرکت آهن و فولاد ارفع و با یاد و خاطره شهدای خدمت بالاخص شهید جمهور برگزار می شود.

به گزارش اختصاصی  چیلان ، امروز ۲۹ خردادماه ۱۴۰۲ مراسم کلنگ زنی پروژه تولید و ذخیره سازی گاز طبیعی مایع (LNG) با حضور مسئولین بلندپایه کشوری و استان یزد به همت بلند شرکت آهن و فولاد ارفع و با یاد و خاطره شهدای خدمت بالاخص شهید جمهور برگزار می شود.

پروژه مذکور در بهمن ماه سال ۱۴۰۲ با هدف تأمین گاز شرکت آهن و فولاد ارفع در ماه های سرد سال و تداوم تولید آهن اسفنجی و شمش فولادی این مجتمع با پیگیری‌های متعدد مهندس مهری نژاد مدیر عامل شرکت آهن و فولاد ارفع و با ملاحظات فنی و اقتصادی لازم تعریف گردید و عملیات اجرایی آن در سال ۱۴۰۳ آغاز شد.

این پروژه که با حمایت های دولت سیزدهم از جمله وزارت نفت، مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری، وزارت اقتصاد و دیگر نهادهای مرتبط به مرحله اجرایی رسیده است، علاوه بر رفع مشکلات شرکت آهن و فولاد ارفع، به تعادل توزیع گاز در شبکه گاز استان یزد نیز کمک می کند.

2

تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ماه ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۴۶
شناسه مطلب : 60924
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی