نگاه چیلان به شرکت فولاد خراسان/ بخش اولجایگاه هشتم فخاس در بین فولادسازان کشور + نمودار
فولاد خراسان به عنوان بزرگ‌ترین قطب صنعتی شرق کشور به سرمایه گذاری در بالادست تا پایین دست زنجیره فولاد پرداخته است. بررسی عملکرد فولاد خراسان (نماد بورسی فخاس)، از رشد چشمگیر حاشیه سود تا رکوردهای قابل توجه این شرکت در زمینه تولید محصولات فولادی خبر می‌دهد. بخش اول این گزارش را در ادامه بخوانید:

به گزارش  چیلان ،فولاد خراسان به عنوان بزرگ‌ترین قطب صنعتی شرق کشور به سرمایه گذاری در بالادست تا پایین دست زنجیره فولاد پرداخته است. بررسی عملکرد فولاد خراسان (نماد بورسی فخاس)، از رشد چشمگیر حاشیه سود تا رکوردهای قابل توجه این شرکت در زمینه تولید محصولات فولادی خبر می‌دهد. بخش اول این گزارش را در ادامه بخوانید:

جزئیات ظرفیت تولید فولاد خراسان

فولاد خراسان دارای استانداردهای معتبر جهانی و کیفیت در محصولات فولادی است که در حال حاضر ظرفیت تولید سالانه کنسانتره و گندله این مجتمع  هر یک ۲.۵ میلیون تن (در مجموع ۵ میلیون تن)، ظرفیت تولید سالانه آهن اسفنجی ۱.۶ میلیون تن، ظرفیت تولید سالانه فولاد میانی (فولاد خام): ۱.۳۵ میلیون تن و ظرفیت تولید سالانه میلگرد ۵۵۰ هزار تن برخوردار است.

فولاد

جایگاه هشتم فخاس در بین فولادسازان کشور

به گزارش  چیلان ، جایگاه شرکت «مجتمع فولاد خراسان» در بین فولادسازان کشور در رتبه ۸ شرکت برتر است. این مجتمع ظرفیت تولید سالانه فولاد میانی (فولاد خام): ۱.۳۵ میلیون تن را داراست.

 

خراسان

سهم فولاد خراسان از بازار شمش فولادی

فولاد خراسان در رتبه بندی عرضه کنندگان شمش، رتبه ۹ را در کشور به خود اختصاص داده است و ۵ درصد از تولید شمش کشور توسط این شرکت بزرگ فولادی صورت می گیرد.

محصول

جزئیات اشتغال‌زایی در فخاس

اشتغال زایی پایدار یکی از دستاوردهای مهم فولاد خراسان است، در مجموعه در فولاد خراسان و شرکت های پیمانکاری این مجموعه هم اکنون بالغ بر ۷۰۱۸ نفر مشغول به کار می باشند.

2

تاریخ انتشار : ۱۶ تیر ماه ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۲۰
شناسه مطلب : 61143
ارسال
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی