هدیه جشنواره تابستانه ایران‌تلنت برای فعالان حوزه فولاد
مجموعه ایران تلنت با ارسال اطلاعیه ای برای چیلان، از برگزاری جشنواره تابستانه خود و در نظر گرفتن هدیه ویژه برای فولادی ها خبر داده است. در این اطلاعیه مزیت جشنواره تابستانی ایران تلنت با این عبارت کلیدی بیان شده است: «بهترین‌ها را با شرایط ویژه استخدام کنید و حضور در همایش Sourcing Summit هلند را میهمان ایران‌تلنت باشید»

امروزه با گسترش اینترنت در کشور، بسیاری از روش‌های قدیمی جای خود را به شیوه‌های هوشمندانه و جدید آنلاین داده‌اند. از جمله این روش‌های نوین، بحث استخدام نیروهای متخصص از درگاه وب‌سایت‌های استخدامی است.

مجموعه IranTalent.com، در راستای هوشمندسازی فرآیند استخدام و پاسخ به دغدغه‌های استخدامی کارفرمایان محترم، اقدام به راه‌اندازی یک جشنواره تابستانه با شرایط و تخفیف‌های ویژه کرده است. در اطلاعیه این شرکت برای جامعه فولاد کشور آمده است:

«کلیه شرکت‌های فعال در حوزه صنعت فولاد با استفاده از بسته‌های متنوع این جشنواره، می‌توانند فرایند دشوار و زمان‌بر پیدا کردن و استخدام نیروهای متخصص و کارآمد را به فرایندی دقیق، هوشمندانه، آسان و سریع تبدیل کنند.»

ایران تلنت مزایای زیر را برای شرکت کارفرمایان در جشنواره تابستانه خود برشمرده است:

•  دسترسی به رزومه یک میلیون‌نفر از متخصصان گروه‌های شغلی مختلف کشور

•  انتشار آگهی‌های شغلی روی صفحه اول وب‌سایت ایران‌تلنت

•  جستجوی دقیق در بانک رزومه و استخدام بهترین گزینه‌ها با استفاده از پلتفرم کاملا هوشمند وب‌سایت

•  ارسال آگهی‌های شغلی برای متخصصان

ایران تلنت هدیه ویژه جشنواره تابستانی خود را حضور رایگان در همایش Sourcing Summit 2017 اعلام کرده است :

« مجموعه ایران‌تلنت در راستای رسالتی که برای آموزش مدیران ارشد کشور بر عهده خود می‌بیند، هر ساله اقدام به اعزام مدیران به همایش‌ها و ورک‌شاپ‌های آموزشی بین‌المللی می‌کند. در همین راستا کلیه شرکت‌هایی که طی دو هفته آینده اقدام به خرید بسته‌های سالانه از جشنواره تابستانه نمایند، حضور در همایش Sourcing Summit کشور هلند را میهمان ایران‌تلنت خواهند بود.»

مخاطبان محترم  چیلان  می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، روی لینک سایت به آدرس https://goo.gl/kYMGVV مراجعه نمایند.

2

تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ماه ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۰
شناسه مطلب : 13820
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.