تازه ترین عناوین
فولاد خوزستان ۳.۷ میلیون تنی می شود/ صادرات به ۲.۵ میلیون تن خواهد رسید
برنامه فولاد خوزستان برای تا پایان سال تولید 3 میلیون و 750 هزار تن فولاد است که با ثبت این رقم، رکورد تولید سالیان گذشته در این شرکت شکسته خواهد شد.

به گزارش  چیلان ، محمد کشانی، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: در سال ۹۶ بر مبنای رهنمود اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با همت کارکنان شرکت، رکورد تولید سالیان گذشته را شکسته و به مرز ۳.۷۵ میلیون تن خواهیم رسید.

کشانی اشاره ای به صادرات ۱.۹ میلیون تنی این شرکت در سال ۹۵ داشت و اظهار داشت: همچنین از ابتدای سال ۹۶ تا میانه بهمن ماه، بالغ بر  هفتاد فروند کشتی صادراتی از طریق بندر امام خمینی (ره)، محصولات فولاد خوزستان روانه بازارهای بین المللی شده است.

وی حجم صادرات محصولات فولادی فولاد خوزستان را تا پایان دی ماه ۲.۲ میلیون تن اعلام کرد و گفت: رشد صادرات این شرکت ۴۷ درصد درمقایسه با مدت مشابه سال قبل بود و محصولات شرکت فولاد خوزستان به مقاصدی در ۱۷ کشور جهان از جمله ایتالیا، کره جنوبی، لیبی، هندوستان، تایوان، اندونزی، مالزی، امارات متحده عربی، ترکیه، تایلند، عمان، مصر و سودان صادر شد. کشانی پیش بینی کرد رقم صادراتی این شرکت تا پایان سال به ۲.۵ میلیون تن خواهد رسید.

2

تاریخ انتشار : ۱۳ اسفند ماه ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۷
شناسه مطلب : 16962
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.