عدد خبر
چیلان در بولتن اخبار فولاد شماره 133 به آمارهای تولید و فروش شرکت های فولادی در فروردین ماه در قالب عدد خبر پرداخته است.

۲۳۸ تومان تفاوت فروش داخلی و صادراتی شمش فولاد خوزستان

آمار تولید و فروش فولاد خوزستان در فروردین ماه نشان می دهد که تولید اسلب این شرکت به ۱۴۶ هزار و ۳۵۳ تن و بلوم و بیلت به ۱۷۴ هزار و ۵۰۸ تن رسیده است. این شرکت در مدت مذکور بیش از ۲۵ هزار تن اسلب داخلی، حدود ۳ هزار تن اسلب صادراتی، نزدیک به ۱۲۹ هزار تن بلوم و بیلت صادراتی و ۱۷ هزار تن بلوم و بیلت داخلی فروخته است. نرخ فروش بلوم و بیلت صادراتی۲۳۳۶ تومان به ازای هر کیلوگرم بود و شرکت برای فروش داخلی نرخ ۲۰۹۸ تومان را در نظر گرفته بود.

۲۱ درصد رشد در تولید فولاد مبارکه

گزارش فعالیت فروردین ماه فولاد مبارکه اصفهان حکایت از رشد ۲۱ درصدی تولید محصولات و رسیدن آن به ۶۷۲ هزار تن را داشت. ۷۲ درصد از محصولات تولید شده فولاد مبارکه نیز فروخته شد.

۳۹ هزار تن شمش توسط ذوب آهن اصفهان فروخته شد

آمار تولید و فروش فروردین ماه ذوب آهن اصفهان نشان داد شرکت موفق به تولید بیش از ۸۰ هزار تن شمش، ۶۳ هزار تن تیرآهن، ۳۹ هزار تن میلگرد و ۱۲ هزار تن کلاف شده است. حجم فروش این شرکت نیز حاکی از فروش ۳۹ هزار تن شمش، ۲۸ هزار تن تیرآهن، ۱۹ هزار تن میلگرد و بیش از ۳ هزار تن سایر محصولات می باشد. در نتیجه این شرکت از طریق فروش شمش به قیمت ۲۳۳۱ تومان به ازای هر کیلوگرم توانست نقدینگی خوبی بدست آورد.

۲۰ هزار تن محصولات سبک ساختمانی در انبارهای فولاد خراسان

فولاد خراسان در فروردین ماه امسال موفق به تولید ۵۷ هزار تن محصولات سبک ساختمانی شد که بیش از ۳۷ هزار تن یعنی ۶۵.۵ درصد آن فروش رفته است. این شرکت همچنین ۹۱ هزار تن شمش تولید و ۲۲ هزار تن آنرا به بهای هر تن ۲ میلیون و ۸۵ هزار تومان فروخته است.

۵۰ درصد اسلب تولید شده فولاد هرمزگان فروخته شد

فولاد هرمزگان در فروردین ماه از ۱۳۵ هزار تن اسلب تولید شده ۶۷ هزار تن آنرا فروخته که با این حساب حدود ۵۰ درصد از محصول تولیدی را به فروش رسانده است. این شرکت در ماه مذکور هر کیلوگرم اسلب خود را به بهای ۲۰۱۲ تومان فروخته است.

2

تاریخ انتشار : ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۱
شناسه مطلب : 18098
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.