دفاتر رابط امور بازنشستگان فولاد افزایش می یابد
جهت سهولت در ارائه خدمات به بازنشستگان فولاد، اقدامات لازم جهت افزایش دفاتر رابط امور بازنشستگی را صورت گرفته تا نیاز نباشد بازنشستگان حتما به دفاتر اصلی مراجعه کنند.

به گزارش  چیلان ، محمد جواد عسکری، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با بیان اینکه تدابیر لازم و اقدامات مقتضی در صندوق بازنشستگی فولاد برای تأسیس دفتر رابط امور بازنشستگی در ساری انجام شده است، گفت: این دفتر در مرحله آماده‌سازی نهایی برای افتتاح قرار دارد.

عسکری درخصوص وضعیت بازنشستگان و دفاتر امور بازنشستگی فولاد گفت: در ابتدا باید بگویم ما بازنشسته را فردی می‌دانیم که عمری در راه آسایش و آرامش خانواده، جامعه و کشور قدم برداشته و اکنون این مثلث خانواده، جامعه و کشور باید قدردان زحمات و تلاش آنان باشد. بازنشستگان مهم‌ترین چیزی که از ما می‌خواهند احترام، حفظ کرامت و بزرگداشت شانیت و منزلت آنان است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد افزود: ما جهت حفظ شأن بازنشستگان عزیز، دفاتر اصلی امور بازنشستگی صندوق در شهرستان‌ها برای ارائه خدمات به بازنشستگان را تقویت کرده و نظارت بر کیفیت خدمات ارائه شده توسط دفاتر را به شدت افزایش دادیم.

عسکری درباره دفاتر رابط امور بازنشستگی نیز اظهار کرد: بازنشستگان ما به دلیل همان شرایط جسمی و بخصوص بیماری‌هایی که با آنها دست و پنجه نرم می‌کنند، نیازمند توجه ویژه ما هستند. در همین راستا جهت سهولت در ارائه خدمات به بازنشستگان محترم، اقدامات لازم جهت افزایش دفاتر رابط امور بازنشستگی را صورت دادیم تا نیاز نباشد بازنشستگان حتما به دفاتر اصلی مراجعه کنند. برای مثال یکی از دفاتر اصلی صندوق بازنشستگی فولاد در قائمشهر برقرار است و بازنشستگان عزیزی که در شهرستان ساری سکونت داشتند باید تا قائمشهر رفته و به دفتر اصلی مراجعه کنند.

وی افزود: بر این اساس جهت رفاه حال بازنشستگان محترم ساکن ساری، تدابیر لازم و اقدامات مقتضی در صندوق بازنشستگی فولاد جهت تاسیس دفتر رابط امور بازنشستگی در ساری انجام گرفته و این دفتر به لطف الهی در مرحله آماده‌سازی نهایی جهت افتتاح است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در پایان اظهار کرد: با افتتاح دفتر رابط امور بازنشستگی در ساری، دیگر نیاز نیست بازنشستگان ساکن این شهر برای کار خود تا قائمشهر بروند و طبیعتا مسائل و مشکلات خود را از طریق دفتر رابط امور بازنشستگی ساری پیگیری خواهند کرد.

بر اساس این گزارش، صندوق بازنشستگی فولاد، هفت دفتر اصلی امور بازنشستگی و بیش از ۱۵ دفتر رابط امور بازنشستگی در سطح کشور دارد.

2

تاریخ انتشار : ۸ تیر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۵
شناسه مطلب : 19081
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.