یک خبر خوب فولادی در میان این همه ابهام بازار فولاد:جشن رکورد تولید ۴۰ هزار تنی در فولاد غرب آسیا/ عملیات نجات در یک قدمی ظرفیت اسمی!
تولید در فولاد غرب آسیا در مرداد ماه به 40 هزار تن رسیده و این شرکت در نظر دارد این پیروزی را جشن بگیرد.

به گزارش  چیلان ، فولاد غرب آسیا درحالی تولید ۴۰ هزار تن محصول را جشن می گیرد که تا یک سال قبل مشکلات عدیده ای داشت و توانست با پشت سر گذاشتن مشکلات به این موفقیت دست یابد و به تولید ۸۷ درصدی ظرفیت اسمی برسد.

پیش از این نادر سلیمانی، مدیرعامل شرکت فولاد غرب آسیا از عملیات نجات این کارخانه به  چیلان  گفته بود. وی در مصاحبه خود به  چیلان  گفته بود: با همکاری بانک سپه و فولاد مبارکه روزنه های امید در این کارخانه نمایان شد و توانستیم با اخذ تسهیلات از این بانک خرید خود را از فولاد مبارمه انجام و تولید را مجددا آغاز نماییم.

سلیمانی گام نخست این شرکت در دستیابی به اهداف و احیا شرکت را ثبت رکورد ۳۰ هزار تنی ماهانه و برنامه ریزی برای دستیابی به ظرفیت ۳۶۰ هزار تن خواند و گفت: در گام های بعدی به دنبال تثبیت این رکورد بر آمدیم.

مدیرعامل فولاد غرب آسیا دو عامل را اصلی ترین دلایل موفقیت کارخانه فولاد غرب آسیا خواند و اظهار داشت: اولین عامل بازگرداندن هویت صنعتی به فولاد غرب آسیا و تبدیل آن به پیشانی صنعتی استان قم بود و دوم عمل به تعهدات خود به پرسنل و مشتریان بود که محقق شد و سبب موفقیت فولاد غرب آسیا شد.

2

تاریخ انتشار : ۷ شهریور ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۰
شناسه مطلب : 20649
ارسال
برچسب ها

150180

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.