فروش بیش از ۱۵۸ هزار تن محصول آلیاژی در “فولاژ”/ درآمد فروش فولاد آلیاژی ۷۵۱ میلیارد تومانی شد
شرکت فولاد آلیاژی ایران آمار 6 ماهه تولید و فروش خود را منتشر کرد که براساس این گزارش تولیدات شرکت فراتر از 211 هزار تن رفت و با رشد 8.5 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شد.

به گزارش  چیلان ، تولیدات فولاد آلیاژی ایران در ۶ ماهه امسال شامل ۱۶۲ هزار تن محصولات آلیاژی و ۴۸ هزار تن محصولات مهندی و صنعتی می شد در حالی که در سال گذشته ۱۵۶ هزار تن محصول آلیاژی، ۳۴ هزار تن مهندسی و صنعتی و ۱۱ هزار تن محصولات ساختمانی تولید شده بود.

فولاد آلیاژی ایران در مدت مذکور ۷۵۱ میلیارد تومان درآمد از ناحیه فروش کسب کرده درحالی که در سال گذشته ۴۴۳ میلیارد تومان درآمد کسب کرده بود.

درآمد عملیاتی شرکت براساس عملکرد ۶ ماهه سال مالی ۹۷ نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۹ درصد رشد داشته که ناشی از رشد قیمت فروش محصولات آلیاژی و نیز مهندسی و صنعتی می باشد.

فولاد آلیاژی هر کیلوگرم محصول آلیاژی را در نیمه اول امسال به طور میانگین ۳۹۵۲ تومان فروخته است درحالی که در سال قبل میانگین نرخ این محصولات ۲۳۸۲ تومان بود.

محصولات صنعتی و ساختمانی نیز از ۱۵۷۵ تومان به ۲۶۹۲ تومان رسیده است.

گفتنی است، این شرکت در ۶ ماهه اول امسال درمجموع ۱۵۸ هزار تن محصول آلیاژی، ۴۶ هزار تن محصولات مهندسی و صنعتی و نیز هزار تن محصول ساختمانی فروخته است که نسبت به سال قبل در حوزه آلیاژی و مهندسی رشد اما در محصولات ساختمانی افت فروش داشته است.

فروش محصول آلیاژی شرکت در ۶ ماهه پارسال ۱۵۶ هزار تن، مهندسی و صنعتی ۳۴ هزار تن و ساختمانی ۱۱.۵ هزار تن بوده است.

لذا شایان ذکر است، جمع مقادیر فروش محصول اصلی این شرکت تا پایان دوره شش ماهه سال جاری به بیش از ۱۵۸ هزار تن رسیده است.

2

تاریخ انتشار : ۲۵ سپتامبر ماه ۲۰۱۸ ساعت ۱۱:۵۳
شناسه مطلب : 21161
ارسال
برچسب ها

150180

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.