بخش اعظمی از ورق رویه نمایان خودرو در کشور تولید خواهد شد
با اجرای توسعه‌های مدنظر در شرکت ورق خودرو که تنها تولیدکنندۀ ورق های گالوانیزه خودرویی در خاورمیانه است، بخش اعظمی از ورق رویۀ نمایان مورد استفاده در صنایع خودروسازی کشور تولید خواهد شد.

به گزارش  چیلان ، مهندس حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل گروه فولاد مبارکه در بازدید از شرکت ورق خودرو بر تولید ورق رویۀ نمایان مورد نیاز صنعت خودروسازی کشور تأکید کرد.

وی پس از بازدید از خطوط تولید شرکت ورق خودرو و دیدار با مدیران و کارکنان این شرکت ضمن قدردانی از عملکرد این شرکت گفت: اینکه در حال حاضر با تلاش کارکنان شرکت ورق خودرو، خودروسازان کشور به هیچ عنوان نیاز به واردات ورق های مورد نیاز بخش داخلی خودرو ندارند یک مزیت و دستاورد بزرگ برای کشور است.

مهندس عظیمیان در ادامه به طرح های توسعۀ در دست اجرای شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری اشاره و تصریح کرد: باید با اجرای توسعه‌های مدنظر در این شرکت که تنها تولیدکنندۀ ورق های گالوانیزه خودرویی در خاورمیانه است، بخش اعظمی از ورق رویۀ نمایان مورد استفاده در صنایع خودروسازی کشور تولید شود.

وی افزود: در همین راستا بخش قابل توجهی از تجهیزات اصلی از قبیل دستگاه کنترل اتوماتیک لایۀ پوشش روی، دستگاه کشش ده تنی، تجهیز کنترل خودکار کیفیت سطحی ورق و تجهیزات مهم دیگری خریداری و تأمین شده‌اند. ضمن اینکه در این فرایند بخشی از تجهیزات مورد نیاز نیز بومی سازی شده است.

مدیرعامل گروه فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: برنامه های توسعۀ این شرکت به طور مشترک با شرکت های ایران خودرو، ساپکو، فولاد مبارکه، ورق خودرو چهارمحال و بختیاری و شرکت طرف قرارداد انجام خواهد شد.

2

تاریخ انتشار : ۱۳ آبان ماه ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۴
شناسه مطلب : 22179
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.