ثبت رکورد ماهانه تولید ورق گالوانیزه در شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
کارکنان شرکت ورق‌خودرو چهارمحال و بختیاری با تولید ۳۱ هزار و ۲۳ تن ورق گالوانیزه در اردیبهشت‌ماه ١۴۰۲، موفق به ثبت رکورد ماهانه جدیدی شدند و رکورد قبلی فروردین‌ماه ۱۴۰۲ به‌میزان ٢٧ هزار و ۲۱۲ تن را ارتقا دادند.

به گزارش  چیلان ، کارکنان تلاشگر شرکت ورق‌خودرو چهارمحال و بختیاری با تولید ۳۱هزار و ۲۳ تن محصولات گالو‌انیزه در اردیبهشت ماه۱۴۰۲برای دومین بار در سال جاری رکوردشکنی‌کردند.

مدیرعامل شرکت ورق‌خودرو ضمن اعلام این خبر افزود: کسب این افتخار حاصل همدلی و همت بلند کارکنان شرکت و نیز راهبرد مؤثر ومدون و حمایت های شرکت فولاد مبارکه است و ثبت پی‌درپی این توفیقات نمایانگر حرکت شرکت در مسیرتعالی سازمانی می باشد و کسب این افتخارات شایسته قدردانی است.

شجاعی در ادامه گفت :با عنایت به منویات مقام معظم رهبری و همچنین نامگذاری سال جاری به نام مهار تورم و رشد تولید،انشاالله شاهد تولید بیش از ۳۰۰هزار تن ورق گالوانیزه تا پایان سال خواهیم بود.

نوید ایزدی مدیر ارشد کارخانه ورق خودرو چهارمحال و بختیاری نیز ضمن تبریک موفقیت های پی در پی افزود:رکورد تولید ماهانه قبلی شرکت ورق‌خودرو مربوط به فروردین ماه سال جاری به میزان ۲۷هزار و ۲۱۲ تن می باشد و در اردیبهشت ماه به میزان ۱۴درصد افزایش یافته است.

فردین علیمیرزایی مدیر تولید شرکت ورق خودرو ثبت رکورد اخیر تولید و همچنین رشد ۲۸درصدی تولید در دوماهه ابتدایی سال جاری نسبت به دوماهه ابتدایی سال گذشته راحاصل زحمات، فداکاری و غیرت کارکنان زحمتکش خط مقدم تولید و سایر واحدها از جمله تعمیرات ،فنی و پشتیبانی و بازرگانی عنوان نمود که برای سربلندی شرکت از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند.

ورق خودرو 6

2

تاریخ انتشار : ۱ خرداد ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۰
شناسه مطلب : 50008
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی