در دیدار مدیرعامل فولاد خوزستان با مدیرعامل راه آهن مطرح شد؛افزایش سهم فولاد خوزستان از شبکه ریلی کشور
در دیدار علی محمدی مدیرعامل فولاد خوزستان با سعید رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران هم اندیشی و بررسی افزایش سهم شرکت فولاد خوزستان از شبکه ریلی کشور با هدف بالابردن بهره‌ وری در زنجیره ارزش محموله‌ های فولاد صورت گرفت.

در این جلسه سعید رسولی با تاکید بر نقش شرکت فولاد خوزستان در عملکرد راه آهن و همچنین پتانسیل ۶ میلیون تنی حمل محموله‌ های استان، از رشد یک ساله این شرکت با برنامه‌ریزی حمل از معدن سنگان، افزون بر معادن چادرملو و چغارت تقدیر نمود و آمادگی خود را برای همکاری همه جانبه با فولاد خوزستان اعلام داشت.

در ادامه علی محمدی مدیرعامل فولاد خوزستان با بیان اهداف شرکت در راستای سیاست های وزارت صمت و بالا بردن استفاده از ظرفیت ریلی کشور، اظهار داشت: در حال حاضر ۹۵ درصد محموله‌ های صادراتی از طریق خطوط ریلی به بندر امام (ره) ارسال می‌گردد. 

وی افزود: در شرایط کنونی بیش از ۴۰ درصد سنگ آهن مورد نیاز شرکت از طریق ریلی به فولاد خوزستان حمل می‌شود که بنابر سیاست‌ های ابلاغی مقرر شد، با هماهنگی راه آهن جمهوری اسلامی ایران با شرکت فولاد لجستیک از ظرفیت های جدید برای افزایش حمل ریلی استفاده شود.

مدیرعامل فولاد خوزستان در پایان سخنان خود ابراز امیدواری کرد در آینده ای نزدیک با اقدام‌ های اجرایی سریع، با کیفیت و به کارگیری حداکثری ظرفیت‌های موجود ۵ شرکت ریلی، شکوفایی فولاد خوزستان در حوزه حمل و نقل میسر گردد.

گفتنی است، در این دیدار که با حضور معاونان راه آهن کشور برگزار گردید، بر پروژه اتصال حمل ریلی به شادگان تاکید شد و گسترش حمل بهینه محصولات شرکت فولاد خوزستان بصورت ریلی مورد توافق قرار گرفت. 

در این جلسه مقرر گردید مدیرعامل شرکت فولاد لجستیک به نمایندگی از فولاد خوزستان تمامی امور اجرایی را پیگیری و با مدیریت ۵ شرکت ریلی همکار از تمامی ظرفیت های موجود در راه آهن استفاده کند.

2

تاریخ انتشار : ۸ مهر ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۳
شناسه مطلب : 27887
ارسال
برچسب ها

150180

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.