معاون علمی رئیس جمهور پیگیر کدام تفاهم جشنواره فولاد است؟
پیگیری دکتر ستاری در خصوص طرح تولید پژوهشی نیدل کک در اولین جشنواره ملی فولاد این پاسخ را گرفت که نتایج ملموس آن در دومین نمایشگاه بومی سازی امسال به صورت رسمی اعلام می شود.

دکتر ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهور که صبح امروز از شهرک‌ فناوری استان خراسان رضوی بازدید نمودند در نمایشگاه دائمی توسعه تکنولوژی و ساخت داخل مجتمع فولاد خراسان حضور یافتند و از نزدیک با تاریخچه و کارخانجات زنجیره فولاد و حجم سرمایه گذاری انجام شده، در جریان اقدامات بومی سازی و نیازهای فن‌آورانه فولاد‌خراسان قرار گرفتند.

به گزارش  چیلان ، معاون برنامه ریزی و فناوری فولاد خراسان اقدامات انجام گرفته توسط‌ سازمان ایمیدرو و انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در حوزه توسعه تکنولوژی و بومی سازی از طریق دو بال اصلی؛ ایجاد سامانه و صندوق‌ پژوهش و فناوری فولاد‌ را به استحضار معاون علمی و‌ فناوری ریاست جمهوری رساندند.
اسماعیلی افزود: از سامانه فراگیر توسعه تکنولوژی فولاد به زودی رونمایی خواهد شد و صندوق پژوهش و فناوری فولاد که با سرمایه ۱۰۰ میلیارد تومان توسط ۱۱ شرکت فولادی و با هدایت و راهبری سازمان ایمیدرو و انجمن تولید کنندگان فولاد و حمایت صندوق فناوری و شکوفایی نهاد ریاست جمهوری شکل گرفته، صنعت فولاد را به سلامتی از گردنه تحریم های ظالمانه عبور می دهد.
دکتر ستاری ضمن تشکر از اقدامات فولادخراسان، سازمان ایمیدرو و انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در حوزه های توسعه تکنولوژی و بومی سازی، از فرآیند تولید پژوهشی نیدل کک که در نمایشگاه سال قبل در برج میلاد ارائه شده بود سوال نمودند که اسماعیلی مشارکت ۳ جانبه فولاد خراسان، فولاد‌ مبارکه و‌ یک شرکت دانش بنیان را توضیح و اظهار امیدواری نمود که نتایج ملموس آن در دومین نمایشگاه بومی سازی صنعت فولاد که ۲۳ دیماه امسال در‌ برج میلاد تهران برگزار می گردد، قابل ارائه خواهد‌بود.

2

تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۶
شناسه مطلب : 28304
ارسال
برچسب ها

150180

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.