اولویت اصلی مجتمع فولاد خراسان در سال ۹۹
کسری غفوری، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان عنوان کرد که تکمیل طرح ۲.۵ میلیون تنی کنسانتره سنگان، اولویت اصلی این شرکت در سال جاری است.

به گزارش  چیلان  به نقل از ایمیدرو، کسری غفوری در نخستین جلسه کاری سال جدید با مدیران ارشد مجتمع فولاد خراسان، گفت: شرکت فولاد خراسان برای ارتقای تولید و دستیابی به اهداف و برنامه های آن در راستای تحقق شعار «جهش تولید» از سوی مقام معظم رهبری، اهتمام همه‌جانبه‌ای دارد.

وی ادامه داد: طرح احداث کارخانه تولیدکنسانتره سنگان، نقش کلیدی در تولید پایدار فولاد در شرق کشور دارد و از این رو، باید با هم افزایی همه ذی نفعان، از جمله حمایت هیات مدیره و سهامداران عمده شرکت، در پیشبرد این طرح، گام های اساسی برداریم.

جبران توقف یک ماهه

مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان با اشاره به توقف یک ماهه تولید شرکت در راستای «مقابله با همه گیری ویروس کرونا» تاکید کرد: باتوجه به نامگذاری امسال به عنوان «سال جهش تولید» و نیز ضرورت تحقق اهداف شرکت، باید با رعایت همه نکات بهداشتی و ایمنی برای حفظ سلامت نیروی انسانی، در طول سال توقف یک ماهه جبران شود.

وی افزود: امیدواریم ۲ طرح این شرکت تحت عنوان «ساخت مجتمع فرهنگی- ورزشی» و «احداث ساختمان اداری شرکت» به عنوان طرح های مسئولیت اجتماعی، در سال جاری تکمیل شود.

2

تاریخ انتشار : ۲۳ فروردین ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۹
شناسه مطلب : 30809
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.