بهار تولید فولاد خراسان با‌ دو رکورد شکنی آغاز شد
کارکنان شرکت «مجتمع فولاد خراسان» فروردین ماه ۱۴۰۳ را با شکستن دو رکوردماهانه آغاز کردند و خط موفقیت‌های سال گذشته‌ی خود را تداوم بخشیدند.

به گزارش  چیلان ،مدیرعامل شرکت «مجتمع فولاد خراسان» با بیان این که «جهش تولید» وجهه همت کارکنان ما در همه سطوح است، افزود: ثبت دو رکورد تولید در ناحیه گندله‌سازی و احیا مستقیم۲ در فروردین‌ماه ۱۴۰۳ نشان از آمادگی همه‌جانبه ارکان تولید، تامین، پشتیبانی و عزم سرمایه‌های انسانی شرکت برای تحقق این مهم دارد.

طهمورث جوان‌بخت از شکستن رکورد تولید ماهانه گندله در این شرکت با دستیابی به رقم ۲۱۷هزار و ۷۷۶ تن خبر داد و گفت: این تناژ ۳۲۵۳ تن بیش از نصاب قبلی است که در آبان‌ماه سال گذشته به ثبت رسیده بود.

شکسته شدن رکورد تولید آهن اسفنجی در ناحیه احیا مستقیم۲ این شرکت پس از دو‌سال و نیم، دیگر موفقیت فولادمردان خراسان در آغاز سال جدید بود. دستیابی این واحد به تناژ ۷۳۶۹۸ تن، رکورد قبلی را که مهرماه ۱۴۰۰ ثبت شده بود، ۶۷۶ تن جا به جا کرده است.

جوان‌بخت از همدلی، تلاش و تعهد کاری همکاران فولاد خراسان قدردانی کرد و ثبت این موفقیت‌ها را در آغاز سال نویدبخش کسب افتخارات بیش‌تر دانست.

خراسان

2

تاریخ انتشار : ۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۳۶
شناسه مطلب : 59899
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی