رشد تولید تختال در فولاد هرمزگان در سال ۹۸/ تولید فولاد هرمزگان تحت تأثیر کرونا قرار نگرفته است
مهندس اصغر مدنی، معاون بهره برداری شرکت فولاد هرمزگان گفت: علیرغم مشکلات موجود و شیوع ویروس کرونا، تولید در فولاد هرمزگان به قوت قبل ادامه دارد.

به گزارش  چیلان ، مهندس مدنی با اشاره به نامگذاری سال ۹۹ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید تصریح کرد: تاکید معظم له بر جهش تولید در سال ۹۹ وظیفه ما را دو چندان می کند.

معاون بهره برداری شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به شرایط فعلی کشور و خطر ویروس کرونا گفت : ما در خط مقدم جبهه اقتصادی هستیم و و ظیفه داریم با تمام تلاش خدمت کنیم. البته سلامت پرسنل نیز برای ما اهمیت ویژه ای دارد و با دستور مدیرعامل محترم در جلسه کمیته پیشگیری از کرونا ، اقداماتی در جهت جلوگیری از ابتلای پرسنل به ویروس کرونا مانند دورکاری کارکنان ستادی ، ارائه پکیج های بهداشتی به کارکنان بخش تولید، ضد عفونی روزانه قسمتهای مختلف شرکت، تب سنجی و نظارت پزشک بر سلامت کارکنان انجام شد.

وی تصریح کرد در سال ۹۸ توانستیم با رشد ۱.۳ درصدی در تولید تختال گام مهمی در تحقق رونق تولید برداریم و امیدواریم با لطف و عنایت خداوند متعال و تلاش همه همکاران در سال ۹۹ با توسعه بومی سازی و حمایت از تولیدات کیفی داخلی، بهینه سازی مصارف عمده، ارتقای زیرساخت های پشتیبانی فنی تولید بتوانیم به ارزش آفرینی برای مشتریان از طریق تولید اقتصادی ، با کیفیت و پایدار محصول نهایی که تختال می باشد دست یابیم و در جهت تحقق شعار سال که همان جهش تولید است عمل نماییم .

2

تاریخ انتشار : ۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۳
شناسه مطلب : 31121
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.