مدیرعامل فولاد اکسین تشریح کردبرنامه‌های فولاد اکسین در سال جاری/ طرحی فولادی که ۲۳ هزار شغل غیرمستقیم ایجاد می‌کند
مهندس امین ابراهیمی، مدیرعامل فولاد اکسین جزئیات برنامه‌های این شرکت در سال ۹۹ را تشریح کرد. وی اظهار داشت مهم‌ترین برنامه فولاد اکسین در سال جاری، شروع و پیشرفت پروژه فولادسازی است.

به گزارش  چیلان ، امین ابراهیمی، مدیرعامل فولاد اکسین در حاشیه بازدید از خط تولید این شرکت اظهار داشت: اتفاقات خوبی در تولید انجام شده است به طوری که ثبت رکوردها و تولید پیوسته ورق‌های ترش برای پروژههای بزرگ کشور، باعث شده سطح انتظارات و توقعات از شرکت فولاد اکسین بسیار بالا رود.

وی با اشاره به راه اندازی تیم‌های تحقیق و بهبود برای افزایش راندمان بخش‌های خط تولید گفت: باید به سمت و سوی توسعه کیفی تولید برویم و با بحث‌های طوفان مغزی و اتاق‌های بهبود، نقاط ضعف در طول خط را مرتفع کنیم.

مدیرعامل فولاد اکسین افزود: کارکرد اصلی شرکت گفتمان تولید و رونق و جهش این مقوله مهم است بنابراین از مباحث بی ثمر و تضعیف کننده و بی ارتباط با روحیه تولید باید اجتناب شود.

مهندس ابراهیمی بر آرامش محیط تولیدی شرکت تاکید کرد و گفت: اولویت اول و آخر ما تولید است و در این مسیر در سال ۱۳۹۸ موفق بودیم و ثمره آن نصیب کارکنان و سهامداران شرکت شده است و این مسیر را امسال ادامه خواهیم داد و اجازه هیچ خللی در این کار را نخواهیم داد.

مدیرعامل شرکت با اشاره به برنامه تولید تا پایان شهریور گفت: ما باید برنامه تولید ورق‌های محیط ترش را طبق تعهدمان برای تکمیل پروژه‌های راهبردی ملی انجام داده و در نیمه دوم سال پروژه‌های نفت و گاز محیط شیرین را با حداکثر ظرفیت به پیش ببریم.

۲۳ هزار شغل غیرمستقیم با طرح فولادسازی

وی همچنین با اشاره به اتفاقات خوب صورت گرفته در سال گذشته مهمترین برنامه امسال را شروع و پیشرفت پروژه فولادسازی عنوان کرد و در این باره گفت: ما حرکت را با تمام توان شروع کرده و با کار تیمی و گروهی در حال حرکت به سمت جلو هستیم در همین راستا تیم مشاوره این طرح بی‌نظیر کارش را شروع کرده و در بستری که امسال برای صنعت فولاد ایجاد شده فرصت مناسبی پدید آمده که این پروژه را کلید بزنیم به عبارت دیگر راه‌اندازی طرح فولادسازی با هدف جهش تولید و اشتغال کمک‌کننده به استان خوزستان است و می‌تواند بیش از ۲۳ هزار شغل غیرمستقیم ایجاد کند.

پس از این جلسه مهندس ابراهیمی از بخش های زیرین میزهای غلطک و کوره از نزدیک بازدید کرد. وی در این بازدید بر تشکیل تیم های تحقیقاتی برای رفع مشکلات این قسمت ها تاکید کرد و حمایت خود را از برنامه های بهبود اعلام کرد.

2

تاریخ انتشار : ۱۳ خرداد ماه ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۵
شناسه مطلب : 31599
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.