رکوردشکنی بهاریِ فولاد خوزستان
علی محمدی، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان (نماد بورسی فخوز)، خبر داد که برای نخستین بار در فصل بهار، تولید این شرکت از یک میلیون تن عبور کرده است. فولاد خوزستان توانست در اوج بحران کرونا، در سه ماهه نخست امسال، یک میلیون و ۲۴ هزار تُن شمش فولادی تولید کند.

به گزارش  چیلان ، علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان‌ از دستیابی به تولید بیش از یک میلیون تُن شمش،‌ در فصل بهار خبر داد.
محمدی با اشاره به ارتقاء تولید ماهانه در دو ماه نخست سال جاری افزود: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری بنام جهش تولید مزین شده است،‌ فولاد خوزستان توانست با تکیه بر توان داخلی برای اولین بار در سه ماهه نخست سال با تولید یک میلیون و ۲۴ هزار تُن شمش، به رکورد جدیدی در فصل بهار دست یابد.
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان تشدید تحریم‌ های ظالمانه را فرصتی برای اعتماد به توان داخلی دانست و اظهار داشت: در سال های اخیر تشدید تحریم‌ های ظالمانه، کشور را با مشکلات اقتصادی مواجه کرده است، لیکن خودباوری، تکیه بر توان داخلی و نگاه تامین از منابع داخل پیامدهای مثبت تشدید تحریم‌ هاست.
وی افزود: تولید با کیفیت و صادرات‌ محور و ارزآوری از ویژگی‌های محصولات شرکت فولاد خوزستان است. بدون شک همه‌ی توان خود را بکار می‌ گیریم که به اقتصاد بدون نفت کمک کنیم.
محمدی اشاره‌ای هم به افتتاح کارخانه‌ی گندله‌سازی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی کرد و گفت: این کارخانه در مجموع با ظرفیت ۵ میلیون‌ تُن گندله به دست توانمند متخصصان داخلی طراحی و ساخته شده است و در فاز اول با ظرفیت تولید ۲/۵ میلیون تن گندله در سال به بهره‌برداری رسید. هدف از راه‌اندازی این کارخانه تکمیل زنجیره ارزش از معدن تا نورد است.
مدیرعامل فولاد خوزستان در پایان، شکست کرونا را در گرو توکل به خدا و رعایت موارد بهداشتی دانست و افزود: اولویت مجموعه فولاد خوزستان حفظ سلامت جامعه و کارکنان است. با توکل به خدا و پیروی از دستور العمل های بهداشتی، در آینده نزدیک کرونا را شکست می‌ دهیم.

2

تاریخ انتشار : ۲ تیر ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۴
شناسه مطلب : 31852
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.