خبر خوب برای سهامداران ذوب آهن:صدور مجوز تأمین سالانه یک میلیون و ۷۵۰ هزار تن سنگ آهن موردنیاز ذوب آهن اصفهان بدون برگزاری مزایده
هیات دولت به ایمیدرو اجازه داد تا پایان سال ۱۳۹۹، بدون برگزاری مزایده، حداکثر یک میلیون تن سنگ آهن دانه‌بندی موردنیاز شرکت ذوب آهن اصفهان را از معدن سنگان و حداکثر ۷۵۰ هزار تن سنگ آهن دانه‌بندی موردنیاز این شرکت را از معدن چاه‌گز را تأمین کند. این خبر خوبی برای شرکت ذوب اهن است که در سالیان گذشته همواره با مشکل کمبود سنگ آهن و در نتیجه ظرفیت خالی روبرو بوده است.

به گزارش  چیلان ، طبق اطلاعیه شفاف‌سازی که شرکت ذوب آهن اصفهان (نماد فرابورسی ذوب) روی سامانه کدال سازمان بورس فرستاده است، هیات دولت در جلسه هشتم مرداد خود به ایمیدرو اجازه داده تا پایان سال ۱۳۹۹، بدون برگزاری مزایده، حداکثر یک میلیون تن سنگ آهن دانه‌بندی موردنیاز شرکت ذوب آهن اصفهان را از معدن سنگان و حداکثر ۷۵۰ هزار تن سنگ آهن دانه‌بندی موردنیاز این شرکت را از معدن چاه‌گز را تأمین کند.

با تأیید وزارت صمت و انجام تعهدات قراردادی از سوی شرکت ذوب آهن اصفهان، تصویب‌نامه هیات وزیران مبنی بر تأمین سنگ آهن موردنیاز ذوب آهن، می‌تواند تا ۱۰ سال برای معدن چاه‌گز و ۵ سال برای معدن سنگان تمدید شود.

تصویر اطلاعیه شرکت ذوب آهن اصفهان در این خصوص را ببینید:

2

تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ماه ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۸
شناسه مطلب : 32573
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.