بورس در فاز تردید و شکاکیت/ قرمزپوشی نمادهای زنجیره فولاد در معاملات ۲۱ مهر
درست مثل هفته گذشته، اکثر نمادهای زنجیره فولاد، امروز معاملات خوبی را تجربه نکردند و تنها نماد #کویر بود که با قیمت پایانی مثبت به معاملات خود پایان داد.

گزارش کوتاه  چیلان  از معاملات امروز بازار بورس را بخوانید:

▪️درست مثل هفته گذشته، اکثر نمادهای زنجیره فولاد، امروز معاملات خوبی را تجربه نکردند و تنها نماد #کویر بود که با قیمت پایانی مثبت به معاملات خود پایان داد.

▪️در حالی که بازارهای موازی در حال یکه‌تازی و صعود بی‌امان هستند، تردیدها نسبت به تأثیرگذاری نتیجه انتخابات آمریکا بر بازار بورس و نرخ دلار و همین‌طور شکاکیت و بی‌اعتمادیِ حقیقی‌ها نسبت به عملکرد برخی از بازیگران حقوقی بازار بورس، باعث قرمزپوش شدن این بازار شده است.

▪️به زودی گزارشات شش‌ماهه شرکت‌های بورسی و فرابورسی منتشر می‌شود و از همین الان مشخص است که بازار خصوصاً در بین نمادهای زنجیره فولاد، پُر از گزارش‌های خوب خواهد بود. به‌نظر می‌رسد که سهامدارانی که تاکنون سهام‌شان را نفروخته‌اند باید قدری دیگر صبر پیشه کنند تا بتوانند بهترین سود را از سرمایه‌گذاری‌شان ببرند.

▪️شاخص کل بورس امروز بیش از ۱۷۵۰۰ واحد افت کرد و نتوانست کانال یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحدی را پشت سر بگذارد. بسیاری از سهامداران خسته عنوان می‌کنند که حمایت‌های وعده‌ داده‌شده هیچکدام هنوز محقق نشده است. با وجود تمامی تردیدها و نگرانی‌ها، افزایش ارزش معاملات نشان می‌دهد که شاید شاهد چهره متفاوتی از بورس در آبان ماه باشیم.

2

تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۹
شناسه مطلب : 33145
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.