افزایش سرمایه ۱۶۲ درصدی فولاد خوزستان در راه است
هیئت مدیره شرکت فولاد خوزستان (نماد بورسی فخوز) از افزایش سرمایه ۱۶۲ درصدی این شرکت از محل سود انباشته رونمایی کرد. این افزایش سرمایه جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی شرکت ارسال شده و پس از موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار باید در مجمع عمومی فوق‌العاده فخوز به تصویب سهامداران این شرکت برسد.

به گزارش  چیلان ، هیئت مدیره شرکت فولاد خوزستان (نماد بورسی فخوز) از افزایش سرمایه ۱۶۲ درصدی این شرکت از محل سود انباشته رونمایی کرد. این افزایش سرمایه جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی سرکت ارسال شده و پس از موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار باید در مجمع عمومی فوق‌العاده فخوز به تصویب سهامداران این شرکت برسد.

مطابق یک اطلاعیه شفاف‌سازی که در سامانه کدال منتشر شده شرکت فولاد خوزستان اعلام کرده است: با عنایت به ماده ۳ دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیره به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه از مبلغ ۱۹,۰۴۸,۶۹۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۵۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور جبران مخاج سرمایه ای گذشته شرکت که در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می گردد. اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می گردد. بدیهی است انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می باشد.

2

تاریخ انتشار : ۲۳ مهر ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۹
شناسه مطلب : 33181
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.