کمک فولاد خراسان به آنلاین شدن دانش‌آموزان نیازمند شهرستان‌های نیشابور و فیروزه
فولاد خراسان در اقدامی قابل تقدیر ۷۵ دستگاه تبلت را به صورت رایگان در اختیار دانش‌آموزان نیازمند به این دستگاه‌ها در شهرستان‌های نیشابور و فیروزه قرار داد. این اقدام فولاد خراسان در راستای تسهیل دسترسی این دانش‌آموزان به آموزش آنلاین در دوره شیوع کرونا انجام شد.

به گزارش  چیلان ، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان بر اساس اعلام نیاز اداره آموزش و پرورش نیشابور در خصوص مشکلات برخی دانش آموزان و ضرورت آموزش آنلاین آن‌ها با توجه به شیوع کرونا، ۷۵ دستگاه تبلت را به صورت رایگان در اختیار این دانش آموزان نیازمند به این دستگاه ها در شهرستان های نیشابور و فیروزه قرار داد.

کسری غفوری ۲۶ آبان ماه طی مراسمی با حضور فرماندار نیشابور ، ۵۰ دستگاه تبلت تهیه شده را برای اهدا به این دسته از دانش آموزان نیشابوری از سوی مجتمع فولاد خراسان، به مدیریت آموزش و پرورش نیشابور تحویل داد.

فولاد خراسان پیش از این و روز چهارشنبه ۲۱ آبان ماه نیز ۲۵ دستگاه تبلت را بر اساس لیست اعلامی از سوی آموزش و پرورش شهرستان فیروزه به فرمانداری شهرستان فیروزه اهدا کرده بود.

مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان با بیان این که یاری رسانی در حوزه های مختلف پس از شیوع کووید۱۹ در نگاه ما یک «مسئولیت اجتماعی» برای شرکت است، افزود: مجتمع فولاد بر اساس این نگاه از ابتدای شیوع این ویروس، تلاش کرده تا در کنار مدافعان سلامت، مسئولان اجرایی شهرستان و مدیران شهری به ایفای این رسالت اجتماعی بپردازد و به یاری خدا تا پایان این مبارزه، در کنار مردم و مسئولان شهرستان های نیشابور، فیروزه و زبرخان خواهیم بود و با هماهنگی مدیران ارشد شهرستان، برای کاهش آسیب های این بحران و مقابله با آن مصمم خواهیم بود.

کسری غفوری افزود: کادر آموزشی، معلمان، دانش آموزان و خانواده های ایشان هم در این بحران، روزهای دشواری را می گذرانند و ما با اهدای این تجهیزات آموزشی، امیدواریم برای کمک به معلمان فداکار و دلسوز شهرستان که بروز پاندمی هم مانع وظیفه مقدس آنها نیست، گام مفیدی برداشته باشیم.

قامتی، معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور نیز کمک های فولاد خراسان را در بحران به وجود آمده، اقداماتی موثر، به موقع و دقیق عنوان کرد و از مدیرعامل و کارکنان فولاد خراسان برای همیاری با دستگاه های مختلف حاکمیتی به ویژه مدافعان سلامت در این شرایط خطیر قدردانی کرد.

2

تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ماه ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۹
شناسه مطلب : 33573
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.