نتیجه معاملات مقاطع طویل فولادی/ میلگرد زیر ۱۰ هزار تومان هم تقاضا نداشت/ روند نزولی قیمت‌ها ادامه خواهد داشت (به همراه جدول)
امروز چهارشنبه ۲۸ آبان، بورس کالا میزبان عرضه ۱۶۹ هزار و ۸۶۲ تن انواع مقاطع طویل فولادی بود که در نهایت این عرضه‌ها به معامله ۷۲۱۶ تن از محصولات فولادی ختم شد!

به گزارش  چیلان ، امروز چهارشنبه ۲۸ آبان، بورس کالا میزبان عرضه ۱۶۹ هزار و ۸۶۲ تن انواع مقاطع طویل فولادی بود که در نهایت این عرضه‌ها به معامله ۷۲۱۶ تن از محصولات فولادی ختم شد!

معاملات میلگرد در قیمت پایه ۹۹۷۴ تومان به ازای هر کیلو انجام شد. امروز قیمت پایه میلگرد نسبت به عرضه‌های هفته گذشته ۹.۸ درصد کاهش یافته بود و قیمت پایه به زیر ۱۰ هزار تومان رسید؛ اما با این حال، در این قیمت نیز میلگرد خریدار نداشت.

ضعف تقاضا به شدت در معاملات مقاطع طویل فولادی مشهود است و نتیجه عرضه‌ها نشان می‌دهد که بخش بزرگی از تقاضا برای مقاطع طویل در ماه‌های گذشته، تقاضاهای سوداگرانه بوده است. هفته گذشته  چیلان  کاهش قیمت مقاطع طویل فولادی در عرضه‌های هفته جاری را به درستی پیش‌بینی کرده بود. حال نیز باید بگوییم که ضعف تقاضا، کاهش بیشتر قیمت میلگرد را در هفته پیش رو درپی خواهد داشت. عرضه مقاطع طویل در بورس کالا فعلا زیاد است و مشتریان با توجه به وضعیت بازار ارز، هیچ عجله‌ای برای خرید مقاطع طویل فولادی ندارند.

امروز به لحاظ ارزشی، جمعا ۷۹ میلیارد تومان مقاطع طویل فولادی در بورس کالا مورد معامله قرار گرفت.

در جدول زیر نتایج معاملات امروز مقاطع طویل فولادی در بورس کالا را ببینید. اطلاعات معامله نظیر قیمت میانگین، قیمت پایه، میزان تقاضا و … در این جدول قابل مشاهده است.

2

تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۸
شناسه مطلب : 33607
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.