گزارش چیلان از دومین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی سازه و فولاد:پذیرش ۱۳۰ مقاله و حضور ۵۰ شرکت داخلی و خارجی در کنفرانس سازه و فولاد
دومین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی سازه و فولاد در حال برگزاری است.

به گزارش  چیلان ، دومین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی سازه و فولاد در مرکز همایش های بین المللی هتل المپیک ۳ و ۴ اسفند ۹۵ برگزار می شود.

مراسم افتتاحیه این کنفرانس با حضور فعالان و اساتید بین المللی حوزه سازه های فولادی برگزار شد.

نزدیک به ۱۳۰ مقاله داخلی و خارجی در این کنفرانس پذیرش شدند.

این همایش، نمایشگاه جانبی نیز دارد که ۵۰ شرکت داخلی و خارجی در آن غرفه دارند. همچنین ۵ کارگاه اموزشی همزمان با این کنفرانس برگزار گردید.

گفتنی است، انجمن سازه های فولادی ایران هفتمین کنفرانس ملی و دومین کنفرانس بین المللی سازه و فولاد را به منظور گسترش و پیشبرد و ارتقای علم و توسعه کمی و کیفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمینه های مربوط به سازه‌های فولادی ایران برگزار کرده است.

این کنفرانس در بخش های مختلف شامل ارائه مقالات علمی، سخنرانی های کلیدی با حضور اساتید برجسته و ۶ استاد بین المللی، انتخاب طرح های برتر سازه های فولادی سال کشور، انتخاب پایان نامه برتر سال کشور در زمینه سازه های فولادی و مسابقات دانشجویی ساخت پل فولادی با حضور جمعی از اساتید و نخبگان داخلی و خارجی دانش و صنعت فولاد و سازه های فولادی در بخش های مختلف، برگزار شده است.

شایان ذکر است، در نمایشگاه جانبی که همزمان با این کنفرانس در حال برگزاری است، اسامی شرکت های ذوب آهن اصفهان و گروه صنعتی و تولیدی فولاد یزد هم دیده می شد.

2

تاریخ انتشار : ۳ اسفند ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۶
شناسه مطلب : 11048
ارسال
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.