براي اولين بار در کشور؛رکورد ذوب در پاتیل مذاب توسط فولاد هرمزگان شکسته شد
فولاد هرمزگان توانست با 250 ذوب در پاتیل مذاب فولاد در بهمن ماه، رکود ذوب در کشور را شکسته و به نام خود ثبت کند.

به گزارش  چیلان ، به نقل از روابط عمومی فولاد هرمزگان، درپی تلاش‌های مستمر کارکنان تلاشگر واحدهای فولادسازی، دفتر فنی و نسوز فولاد هرمزگان در بهمن ‌ماه سال جاری برای اولین بار در صنعت فولادکشور رکورد ۲۵۰ ذوب در پاتیل مذاب به ثبت رسید و برگ زرین دیگری بر دیوان افتخارات فولاد هرمزگان افزوده شد.

محمد ملابیک رئیس واحد نسوز فولاد هرمزگان کسب این موفقیت بی‌سابقه را تبریک گفت و تصریح کرد: این موفقیت ارزشمند حاصل تلاش گروهی این شرکت و با رصد توپوگرافی‌های پاتیل و شناخت رفتار نسوز در نواحی مختلف و پوشش ضعف‌های آن و همچنین بهبود مستمر و اجرای صحیح دستورالعمل‌ها در فرآیند استفاده از تجهیزات به دست آمد .

وی تأکید کرد: این واحد کار تیمی را سرلوحه کار خود قرار داده است و در جهت تثبیت این رکورد و کسب رکوردهای جدیدتر تلاش خواهدکرد.

ملابیک نیز گفت: وقتی همدلی و تلاش و اجرای دستورالعمل‌ها کاری به بهترین شکل ممکن در یک سازمان نهادینه می‌شود باید چنین نتایج درخشانی به بار آید. امیدوارم که تلاش کارکنان جوان و باانگیزه فولاد هرمزگان به همین شکل مجاهدانه ادامه داشته باشد.

حمیدرضا کیان پور کارشناس نسوز پاتیل هم با اعلام این موضوع که کاهش مصرف نسوز در شرایط ایمن هدف این واحد است افزود: مصرف نسوز در قسمت پاتیل در دی و بهمن ‌ماه به زیر ۱.۵ کیلو گرم به ازای هر تن مذاب رسیده که به نوبه خود یک رکورد است. به‌یقین کسب این نتایج درخشان در واحدهای فولادسازی و نسوز بدون حمایت و پشتیبانی همه واحدها و به‌ ویژه مدیریت شرکت میسر نمی‌گردید که صمیمانه از آن‌ها قدردانی می نمائیم.

2

تاریخ انتشار : ۹ اسفند ماه ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۰
شناسه مطلب : 11160
ارسال
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.