فولاد کاوه جنوب در راستای تکمیل فاز دو فولادسزی و پروژه های توسعه ای افزایش سرمایه می دهد
شرکت فولاد کاوه جنوب کیش افزایش سرمایه می دهد و سرمایه خود را از 7 هزار میلیارد ریال به 15 هزار میلیارد ریال از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی سهامداران می رساند.

به گزارش  چیلان  به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش، هیئت مدیره شرکت در راستای تکمیل فاز دوم فولادسازی، تکمیل پروژه‌های تاسیسات جانبی و زیرساخت و همچنین تکمیل پروژه آب‌شیرین کن تصمیم به افزایش سرمایه گرفته است.

از دیگر اهداف شرکت اصلاح ساختار مالی صورت‌های مالی، کاهش ریسک سرمایه‌گذاری و بهبود نسبت مالکانه می باشد.

 در خصوص فاز دوم فولادسازی نیز باید گفت، افزایش سرمایه با رویکرد تسریع در تکمیل فاز دوم فولادسازی موجب افزایش تولید تا ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تن در سال خواهد شد و از طرفی نیز همراه با این پروژه، پروژه های دیگری شامل تاسیسات جانبی و زیرساخت ها، آب شیرین کن نیز همزمان به پیشرفت مطلوبی خواهند رسید که مزیت های رقابتی را تا سطح قابل توجهی افزایش خواهد داد.

با تزریق منابع مالی از طریق افزایش سرمایه به شرکت، فاز دوم فولادسازی این شرکت در نیمه دوم سال ۹۸ مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت و از این محل میزان تولید در سال اول ۲۰۰ هزار تن، در سال دوم ۷۰۰ هزارتن و ۹۰۰ هزار تن در سال سوم خواهد بود که به تبع آن فروش شرکت نیز تا سطح دو برابر در سال سوم افزایش خواهد داشت  که موجب افزایش سوددهی در این بنگاه بزرگ تولیدی و اقتصادی خواهد شد.

2

تاریخ انتشار : ۵ آبان ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۷
شناسه مطلب : 22020
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.