رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در گفت و گو با چیلان:تلاش های صنفی برای بهبود فضای کسب و کار
بسیاری از تشکل ها به ویژه تشکل های صنفی که به نوعی از اتاق های بازرگانی مجوز تاسیس می گیرند ارتباط تنگاتنگی با اتاق ها دارند.

دکتر بهرام سبحانی، رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران و منتخب دوره جدید انتخابات اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی اصفهان در گفت و گو با  چیلان  در خصوص جایگاه اتاق بازرگانی در بهبود فضای کسب و کار اظهار داشت: یکی از وظایفی که بر دوش اتاق های بازرگانی است، بررسی و رصد محیط کسب و کار است.

وی افزود: اتاق وظیفه دارد اقداماتی که می تواند جهت بهبود محیط کسب و کار صورت گیرد را ارائه نماید و آنجا که در حیطه اختیاراتش است ورود نماید. همچنین اتاق های بازرگانی قادرند آن چیزی که در حد استانی قابل بحث و بررسی است را به شورای گفت و گوی بخش خصوصی و دولت ببرند و اگر در سطح ملی مطرح باشد، آنها را در اتاق ایران و در سطوح کشوری مطرح نمایند. همچنین اگر نیاز به اصلاح قوانین دیده می شود پیشنهادات خود را در جهت بهبود فضای کسب و کار ارائه نماید چراکه اتاق های بازرگانی به نوعی به سران قوا مشاوره می دهند.

رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران درخصوص ارتباط اتاق بازرگانی با تشکل ها و انجمن های صنفی نیز گفت: بسیاری از تشکل ها به ویژه تشکل های صنفی که به نوعی از اتاق های بازرگانی مجوز تاسیس می گیرند ارتباط تنگاتنگی با اتاق ها دارند. پیشنهاد انجمن ها برای بهبود فضای کسب و کار نیز از طریق نمایندگان آنها که در اتاق بازرگانی ها حضور دارد مطرح می گردد.

شایان ذکر است، دکتر سبحانی در دوره جدید انتخابات اتاق بازرگانی در سال ۹۷ منتخب بخش صنعت شد و همچنین پیش از این نیز با رأی بیش از ۸۰۰ شرکت کننده در سمپوزیوم فولاد و از میان ۶۰  کاندیدا به عنوان «مرد سال فولاد» انتخاب شد.

2

تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۹
شناسه مطلب : 24431
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.