در آستانه برگزاری جلسه رای اعتماد مجلس منتشر شد:بیانیه انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در حمایت از دکتر مدرس خیابانی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت
انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با انتشار بیانیه ای حمایت خود را از آقای دکتر مدرس خیابانی برای تصدی مسئولیت وزارت صمت، اعلام کرد.

به گزارش  چیلان ، متن کامل بیانیه انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در حمایت تصدی وزارت صمت توسط دکتر مدرس خیابانی، به شرح زیر است:

«به نام خدا

بیست و دوم مرداد ماه هزار و سیصد و نود و نه روز مهم و سرنوشت سازی برای صنعت، معدن و تجارت ایران است. روزی که قرار است مجلس شورای اسلامی یکی از مهمترین وزارتخانه‌های کشور را پس از حدود سه ماه از اداره بدون وزیر رهایی بخشد.
تقارن این مهم با روز ملی تشکل‌ها در تقویم جمهوری اسلامی ایران را به فال نیک گرفته و بدینوسیله حمایت خود از جناب آقای دکتر مدرس خیابانی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت را اعلام می‌داریم. ایشان به گواه قاطبه فعالان صنعت، معدن و تجارت کشور مدیری متعهد، پاکدست و آشنا به پیچیدگی‌های تولید و تجارت است.
دکتر مدرس خیابانی علاوه بر اینکه از ویژگی جوانی برخوردار است، از بدنه کارشناسی و مدیریتی وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و در طول سال‌ها فعالیت خود، به واسطه سمت‌های دولتی و شرکتی از مسائل واحدهای تولیدی آگاه است.
ایشان در طول سه ماه سرپرستی خود در وزارت صنعت، معدن و تجارت ثابت کرد که اهل کارشناسی، مشورت با تشکل ها و تصمیم گیری جامع نگر در جهت تأمین منافع ملی است. نمونه بارز تدابیر اثر بخش ایشان در تنظیم بازار فولاد کشور قابل مشاهده است به طوری که بر اساس آمار و اطلاعات متقن، وضعیت آشفته بازار فولاد که قبل از دوران سرپرستی ایشان بوجود آمده بود، با اعمال سیاست های مبتنی بر افزایش عرضه در بورس کالا، مدیریت تقاضا و کاهش تقاضای سفته بازی و سوداگری و همچنین توسعه صادرات فولاد رو به بهبود است و شاهد آن کاهش ۱۵ درصدی قیمت فولاد در دو هفته اخیر می باشد و انشالله با تداوم رویکردهای اخیر، در کمتر از یکماه آینده بازار فولاد به ثبات خواهد رسید.

انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با ارج نهادن به نقش ویژه مجلس شورای اسلامی از نمایندگان شریف ملت تقاضا دارد با رأی اعتماد به دکتر مدرس خیابانی، تعامل مجلس و دولت در جهت تأمین منافع ملت را به منصه ظهور رسانند.

2

تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ماه ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۲
شناسه مطلب : 32513
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی